Kim Kardashian sprzedaje bieliznę wyszczuplającą

Kim Kardashian sprzedaje bieliznę wyszczuplającą

Ten dzień MUSIAŁ kiedyś nadejść.

Kim Kardashian to jedna z tych gwiazd, które bez wątpienia wylansowały markę Spanx. Celebrytka nigdy nie kryła się z tym, że często “wspomaga” się bielizną wyszczuplającą i zakłada ją praktycznie na każde wyjście. Dzięki temu jej sylwetka prezentuje się perfekcyjnie i próżno szukać na niej niedoskonałości.

ZOBACZ: Kim Kardashian pokazuje na rękach babci działanie swojego nowego kosmetyku

Kim, podobnie z resztą jak jej cała przedsiębiorcza rodzina, ma smykałkę do robienia interesów i czego nie dotknie zamienia się w złoto. Dowodem na to może być m.in. jej urodowa marka KKW Beauty. Okazuje się, że to Kardashiance nie wystarczy i rozkręca kolejne biznesy.

Kimono, czyli bielizna wyszczuplająca od Kim Kardashian

Widziałyśmy, że ten dzień kiedyś nastąpi. Oto Kimono, czyli najnowsza marka Kim Kardashian, w ofercie której znajdziecie wspomnianą już, bardzo szeroko pojętą bieliznę wyszczuplającą.

Kim zdradziła, że długo myślała nad wprowadzeniem własnej kolekcji bielizny wyszczuplającej. Wśród podanych przez nią powodów znalazły się problemy z dopasowaniem koloru “spanxów” do koloru skóry, a także ograniczona dostępność modeli, które ta musiała samodzielnie modyfikować, aby spełniały jej oczekiwania.

Musimy przyznać, że niektóre z zaprezentowanych przez nią do tej pory modeli faktycznie zaskakują. Mowa między innymi o modelu z jedną nogawką, która ma być idealnym rozwiązaniem do sukienek z rozcięciem na nogę. I tak właściwie… To ma sens!

Kimono Solutionwear

W ofercie Kimono Solutionwear ma pojawić się bielizna w 9 odcieniach z gamy nude – od jasnego beżu aż po ciemny brąz. Celebrytka chce, by jej bieliznę mogła nosić każda kobieta, dlatego rozmiarówka jest bardzo szeroka – od XXS do 4XL. Bielizna ma trafić do sprzedaży już niedługo, Kim nie podała jeszcze konkretnej daty i kusi swoje fanki intrygującym “coming soon”.

Skusiłybyście się na bieliznę modelującą od Kim? My czujemy, że to może być hit, bo kto wie lepiej jak ta powinna wyglądać niż właśnie Kim?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kimono / @kimkardashian

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony