Kim Kardashian lansuje nowe szpilki Yeezy. Od samego patrzenia bolą nas nogi

Kim Kardashian lansuje nowe szpilki Yeezy. Od samego patrzenia bolą nas nogi

Kim Kardashian lansuje nowe szpilki Yeezy. Od samego patrzenia bolą nas nogi

Żona Kanye Westa je uwielbia!

Kanye West sam siebie nazywa wizjonerem i wcale nie zatrzymuje się wyłącznie w kategorii muzyka. Jakiś czas temu stwierdził, że chce zostać projektantem mody i razem z Adidasem stworzył markę Yeezy. Moda wg rapera jest określana mianem dziwnej, a styl jego projektów najlepiej ukazuje styl jego żony, Kim Kardashian, która jest jego główną “ofiarą”.

ZOBACZ: Kosmetyki do codziennej pielęgnacji Kim Kardashian kosztują… 4,5 tysiąca dolarów!

Dzisiaj nie będzie o kolarskich spodenkach, ani “nagich” ubraniach w kolorystyce nude. Dzisiaj przychodzimy z najnowszym zdjęciem, które pojawiło się na Instagramie Kim, która po raz kolejny postanowiła zaprezentować szpilki z kolekcji Yeezy. Podpisała je jako: “Yeezy Heels #Cinderella”.

Yeezy Heels #Cinderella

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Czy Kopciuszek miał na stopach odparzenia? Nie przypominamy sobie… A od samego patrzenia na prezentowane przez celebrytkę buty bolą nas stopy. Tak, Kim znowu lansuje buty wykonane z przezroczystych materiałów. Tym razem nie są to sandały z paseczkami (oddychające!), a zabudowane szpilki z czubkiem. Ała.

Kim Kardashian Yeezy

Kim uwielbia takie buty, a dowodem na to może być przygotowana przez nas galeria. I wiecie co? Zebranie tych zdjęć nie zajęło nam więcej niż 15 minut. Wioski? Kim w ostatnich miesiącach uznaje tylko dwa typy szpilek – te przezroczyste lub te w odcieniu nude.

Dlaczego Kim Kardashian nosi przezroczyste buty?

Mamy pewną teorię… Kim ma zaledwie 159 centymetrów wzrostu, a neutralne szpilki po prostu wydłużają jej nogi. Chociaż przypominając sobie wyznania modelek, które w upale chodziły po wybiegu we wspomnianych plastikowych butach, chyba nie zdecydowałybyśmy się na ich założenie. Stopy się w nich zaparzają, powstają liczne otarcia i pęcherze.

A u Kim? Wygoda przegrała z miłością do Kanye.

ZOBACZ: Jak nakładać korektor? Radzi Kim Kardashian

Przejrzyjcie galerię i zobaczcie, jakie buty najbardziej lubi Kim.

Kim Kardashian w przezroczystych butach Yeezy
« 1 z 9 »

Zdjęcia: Instagtam / @Kimkardashian

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony