Kim Kardashian cierpiała na Gali MET. Trochę jej współczujemy

Kim Kardashian cierpiała na Gali MET. Trochę jej współczujemy

Kim Kardashian cierpiała na Gali MET. Trochę jej współczujemy

Gdy zobaczycie film z przygotowań – Wy również zaczniecie jej współczuć.

Gala MET, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie, już za nami, ale “smaczki” będą pojawiać się jeszcze przez długi czas. Jednym z nich z pewnością jest kreacja, którą miała na sobie żona Kanye Westa, Kim Kardashian. Nie tylko my zastanawiałyśmy się, jak udało jej się w niej oddychać…

ZOBACZ: Sophie Turner na Gali MET wykreowała nowy fryzurowy trend?

Kim przez długi czas mogła jedynie pomarzyć o zaproszeniu od Anny Wintour, redaktor naczelnej amerykańskiego Vogue, która jest główną organizatorką gali. Marzenie to spełniło się kilka lat temu i od tego czasu celebrytka pojawia się na każdym MET Balu.

Kim Kardashian MET Gala 2019

Kreacja, którą Kim miała na czerwonym dywanie to projekt stworzony specjalnie dla niej przez Thierry’ego Muglera. Gwiazdka miała wyglądać, jakby właśnie wyszła z morza – taki efekt dał nawet nie lateks, a silikon (możemy sobie tylko wyobrazić, jak ciężko było to założyć!), i kryształki imitujące krople wody.

Kim Kardashian cierpiała na Gali MET. Nie mogła usiąść przez gorset

Już na pierwszy rzut oka można było stwierdzić, że idealny wygląd Kim okupiony był cierpieniem. Zwróciłyście uwagę na jej talię? To nie tylko zasługa spanxów, ale również bardzo mocno związanego gorsetu, który Kardashianka miała pod sukienką. W filmiku, który pojawił się na kanale Vogue na YouTube, możemy zobaczyć jak wyglądały przymiarki, niełatwy proces zakładania kreacji oraz to, że celebrytka nie była w stanie usiąść.

Nad wyglądem celebrytki czuwał cały sztab specjalistów, a w samą sukienkę musiały ubierać ją 3 osoby.

Anna, jeżeli nie usiądę do kolacji – już wiesz dlaczego – powiedziała w filmie Kim.

Oprócz tego, że Kim nie mogła usiąść w sukience (na galę pojechała nie elegancką limuzyną, a… busem!), przez 4 godziny (dokładnie tyle, ile miała na sobie kreację) nie była również w stanie skorzystać z toalety. Celebrytka zdradziła również, że MET Gala stresuje ją tam samo, jak stresował ją jej ślub.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Video: Youtube / @Vogue

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony