Kendall Jenner w horrendalnie drogiej sukience Ralpha Laurena

Kendall Jenner w horrendalnie drogiej sukience Ralpha Laurena

O Kendall Jenner śmiało można mówić jako o jednej z topowych najgorętszych modelek młodego pokolenia. Siostra Kim Kardashian jest inspiracją dla milionów młodych kobiet, które czepią z jej stylu pełnymi garściami.

ZOBACZ: Kendall Jenner w sukience Magdy Butrym

Projektanci i znane marki zabegają o względy modelki, która jest dla nich świetną reklamą. Kendall sięga nie tylko po projekty Balmain i Givenchy, ale również polskich projektantów – w szczególności upodobała sobie Magdę Butrym.

4am 🍷

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Dzisiaj będzie o jednej z jej ostatnich stylizacji, która wywołała ogromne poruszenie w sieci. Dlaczego?

Kendall Jenner Ralph Lauren

Młoda modelka została sfotografowana przez fotoreporterów na ulicach Nowego Jorku w sukience od Ralpha Laurena. Miniówka w kolorowe paski wyszywana była tysiącami delikatnie połyskujących cekinów. Przypominała nieco dopasowany dłuższy t-shirt, ale od zwykłej koszulki różniła się przede wszystkim ceną…

Beaded Cady Dress dostępna jest na Moda Operandi. Albo raczej była, bo po tym, jak założyła ją Kendall, wyprzedała się w mgnieniu oka. I to przedpremierowo, bo szczęściary, którym udało się ją kupić najwcześniej dostaną ją pod koniec tego tygodnia. Pozostaje jeszcze kwestia ceny. Beaded Cady Dress kosztuje 11 tysięcy euro, czyli przy obecnym kursie jakieś 47 tysięcy złotych. I właśnie ta cena wywołała małe oburzenie i została okrzyknięta sukienką o wartości (nie)przeciętnych rocznych zarobków.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @Kendalljenner / @RalphLauren / Materiały prasowe Moda Operandi

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony