Kanye West lansuje nowe trendy? Klapki i skarpety do garnituru?

Kanye West lansuje nowe trendy? Klapki i skarpety do garnituru?

Kanye West lansuje nowe trendy? Klapki i skarpety do garnituru?

Kanye West już wielokrotnie próbował udowodnić, że ma sporo do powiedzenia w kwestii kreowania najnowszych modowych trendów. O ile jego nieco kontrowersyjne i drogie ubrania z kolejnych kolekcji Yeezy wyprzedają się jak świeże bułeczki i są inspiracją dla innych projektantów i znanych sieciówek, to jego najnowsza elegancka stylizacja już chyba niekoniecznie…

ZOBACZ: Modelki wyglądające jak Kim Kardashian, czyli najdziwniejsza kampania Yeezy

Kim Kardashian i Kanye West bawili się ostatnio na weselu przyjaciół. I podczas gdy cały świat naśmiewa się ze stereotypu “typowego Polaka”, który do sandałów zakłada skarpety… Kanye w takim wydaniu wybiera się na elegancją imprezę!

Smiling on the inside

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kanye West zakłada skarpety do klapków

Jak wygląda elegancka stylizacja według rapera? Jeżeli spodziewacie się klasycznego garnituru lub smokingu to możecie być zawiedzione. Kanye stawia na pastelowe odcienie mięty i garnitur z tłoczonymi logotypami Louis Vuitton. A gdyby tego było mało… Zamiat butów, które idealnie pasują do garnituru, West wybrał klapki ze swojej najnowszej kolekcji Yeezy i zakłada do nich skarpety. Czy tylko my jesteśmy zdania, że to już chyba zbyt wiele?

Klapki Yeezy wyglądają ciężko i już zdążyły zostać okrzyknięte kolejnymi “butami ortopedycznymi”. Jednocześnie jesteśmy chyba nawet bardziej niż pewne, że znajdą niemałe grono miłośników, którzy będą gotowi słono za nie zapłacić.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Snapchat / Instagram / @Kimkardashian

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony