Jessica Mercedes w kapeluszu Jacquemus za 700 dolarów. Hit?

Jessica Mercedes w kapeluszu Jacquemus za 700 dolarów. Hit?

Jessica Mercedes w kapeluszu Jacquemus za 700 dolarów. Hit?

Pożądany dodatek?

Blogerki modowe mają swój niepowtarzalny styl, który najczęściej jest mieszanką ubrań z sieciówek i dodatków od znanych projektantów mody. Jessica Mercedes uwielbia drogie dodatki, a jej najnowszy nabytek jest tego kolejnym przykładem.

ZOBACZ: 25 najlepszych stylizacji Jessiki Mercedes na jej 25. urodziny

Jessica Mercedes Jacquemus

W stylu Jemerced nie ma miejsca na nudę. Blogerka wymarzyła sobie oryginalny kapelusz od Simona Porte Jacquemusa i nie zastanawiając się zbyt długo – postanowiła go kupić.

Jessica swoim nowym dodatkiem zdążyła się już pochwalić na swoim InstaStory. Co sprawia, że kapelusz jest tak oryginalny? Oczywiście jego ogromne rondo.

Jacquemus kapelusz

Słomiany kapelusz Jacquemus zrobił ogromne zamieszanie w świecie mody. Wykorzystano go już w wielu sesjach zdjęciowych, ozdobił m.in. okładkę hiszpańskiego Vogue. W kapeluszu mogłyśmy oglądać również Rihannę czy Anję Rubik.

Jak można łatwo się domyślać – za kapelusz od projektanta trzeba słono zapłacić. La Bomba występuje w dwóch rozmiarach – mniejszy kosztuje 431 dolarów (około 1600 złotych), większy, który kupiła Jessica – 679 dolarów (około 2500 złotych).

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @jemerced / materiały prasowe Jacquemus

25 najlepszych stylizacji Jessiki Mercedes na jej 25. urodziny
Made it to one of the most beautiful located churches in the world! Donna, where are you? #Greece #Skopelos #MammaMia2 #MammaMiaHereWeGoAgain #Premiera27Lipca
« 1 z 25 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony