Jaką torebkę Kylie Jenner podaruje Stormi jako pierwszą? Jej cena powala!

Jaką torebkę Kylie Jenner podaruje Stormi jako pierwszą? Jej cena powala!

Jaką torebkę Kylie Jenner podaruje Stormi jako pierwszą? Jej cena powala!

Kylie Jenner tak bardzo uwielbia drogie torebki, że w swoim nowym domu przygotowała dla nich oddzielną garderobę. Pokój z idealnie ułożonymi torebkami często możemy oglądać w tle jej filmików na InstaStory lub w tle instagramowych zdjęć.

ZOBACZ: Wiemy, gdzie i za ile kupić kostium Kylie Jenner z okładki GQ. Będzie hitem?

Kylie już nie pierwszy raz postanowiła zaprezentować swoim obserwatorom “torebkowy pokój”. Na jej kanale na YouTube pojawił się filmik, w którym pokazała swoją kolekcję. Celebrytka zdradziła, że najbardziej lubi swoją kolekcję od Hermesa oraz to, którą torebkę jako pierwszą podaruje Stormi…

my heart

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Stormi Webster pierwsza torebka

Chociaż dziewczynka ma zaledwie pół roku to podejrzewamy, że jej mama nie może się już doczekać momentu, w którym pójdą razem na zakupowe łowy. Co prawda na to Kylie musi jeszcze trochę poczekać, ale nie stoi to na przeszkodzie, żeby planować dla Stormi pierwsze modowe prezenty. Na przykład pierwszą designerską torebkę, która kosztuje “małą” fortunę…

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Hermes Kelly – cena

Kylie w filmie Kylie Jenner: My Purse Closet Tour zdradziła, że pierwszą torebką, którą chce podarować swojej córeczce jest różowa Mini Kelly Bag od Hermesa. Ile kosztuje takie cudo? Na Vestiaire Collective znalazłyśmy niemalże taką samą – kosztuje dokładnie 14 300 euro, czyli około 50 tysięcy złotych. Czy to aby na pewno dobry prezent dla małego dziecka?

Kylie wspomnianą torebkę dostała od swojej najstarszej siostry, Kourtney Kardashian, na zeszłoroczne święta. Jennerka zdradziła również, że gdy ona była małą dziewczynką to również dostawała od swojej mamy torebki od projektantów – do dziś w swojej garderobie trzyma mini Pradę czy torebkę od Loius Vuitton.

ZOBACZ WIĘCEJ:

 

Zdjęcia: Instagram / @Kyliejenner / Video: YouTube

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony