Ile kosztują ulubione buty Kim Kardashian?

Ile kosztują ulubione buty Kim Kardashian?

Ile kosztują ulubione buty Kim Kardashian?

Znamy odpowiedź i wiemy, gdzie je kupić w Polsce!

Gdy Kanye West ogłosił, że zamierza zostać projektantem mody raczej nikt nie wierzył w powodzenie tego projektu. Raper niejednokrotnie został wyśmiany przez środowisko modowe, ale ostatecznie na sukces Yeezy wcale nie trzeba było długo czekać. Ubrania i dodatki, chociaż początkowo podchodzono do nich bardzo sceptycznie, szybko stały się obiektem pożądania wszystkich fashionistów.

ZOBACZ: Modelki wyglądające jak Kim Kardashian, czyli najdziwniejsza kampania Yeezy

Nie jest wielką tajemnicą, że najlepszą reklamą projektów Kanye jest jego żona – Kim Kardashian. Celebrytka bardzo często od stóp do głów odziana jest w ubrania i dodatki z metką Yeezy i w dużej mierze przyczyniła się do sukcesu marki.

Przezroczyste botki Yeezy

W jakich butach najczęściej chodzi Kim Kardashian? Odpowiedź jest bardzo prosta, a zdjęcia od paparazzi i na jej Instagramie są tego dowodem. Kim uwielbia przezroczyste botki i sandały Yeezy. Tak, dokładnie te, które od samego patrzenia powodują odparzenia i odciski…

Gdzie kupić przezroczyste botki Yeezy?

Ulubione buty Kim są dostępne w Polsce. Transparentne botki z czubkiem kupimy w Vitkacu. Nie są tanie, trzeba za nie zapłacić 3 795 złotych. Buty wykonane są z gumy, mają skórzaną podeszwę i 8,5 centymetrowy obcas.

Czy w Polsce są na tyle odważne kobiety, które zdecydują się je założyć? Tego nie wiemy, ale… Na pewno nikt nie przejdzie obok nich obojętnie!

Kim Kardashian w przezroczystych butach Yeezy
« 1 z 9 »

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @kimkardashian / materiały prasowe Vitkac / Yeezy

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony