Ibiza, czyli najnowsza kampania reklamowa od Jessiki Mercedes i Moiess

Ibiza, czyli najnowsza kampania reklamowa od Jessiki Mercedes i Moiess

Ibiza, czyli najnowsza kampania reklamowa od Jessiki Mercedes i Moiess

Jessica Mercedes już w zeszłym roku postanowiła poszerzyć swoją działalność i po raz kolejny ruszyć na podbój branży mody. Tym razem nie jako blogerka modowa, a jako projektantka. Moiess Swim to jej autorski projekt, w którym rolę główną odgrywają boskie kostiumy kąpielowe. Te, chociaż nie należą do najtańszych, cieszą się ogromnym powodzeniem i podbijają serca kolejnych kobiet.

ZOBACZ: Co na ten sezon przygotowała Jessica Mercedes i jej marka, Moiess?

Jessica nie spoczywa na laurach i cały czas pracuje nad kolejnymi ciekawymi projektami. Sesja do pierwszej kampanii reklamowej odbyła się w meksykańskim Tulum i wystąpiła w niej Sandra Kubicka. Zdjęcia promujące tegoroczną kolekcję powstały na Ibizie – przed obiektywem rozchwytywanego przez polskich projektantów Łukasza Pukowca stanęła Kornelia Tałajczyk.

Moiess stroje kąpielowe

Kampania na akualny sezon jest niezwykle klimatyczna i bardzo w stylu Jemerced. Modelka pozowała w pięknym otoczeniu morza i skał, które okazały się być perfekcyjnym tłem dla nowych modeli kostiumów.

A jeżeli przy kostiumach jesteśmy… Jessica postanowiła w dalszym ciągu iść w stronę bardzo modnych odcieni nude. Tym razem urozmaiciła je żywymi kolorami – stroje w odcieniach czerwieni i żółtego to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Zauroczyły nas modele jednoczęściowe, a w szczególności Ibiza Nela. Obojętnie nie można również przejść obok odważnej Eivissy, czyli krzyżowanej góry od bikini, którą często nosi Jessica.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Moiess / Łukasz Pukowiec

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony