Hermes otwiera butik w Polsce!

Hermes otwiera butik w Polsce!

Ekskluzywny dom mody podbije serca Polek?

Polski rynek marek luksusowych rozwija się coraz bardziej. I chociaż daleko nam do Francji czy Wielkiej Brytanii, z roku na rok jest coraz lepiej. Okazuje się, że kolejny wielki dom mody ma ochotę podbić Polskę…

ZOBACZ: Haute Couture, czyli określenie, które zna każda znawczyni mody

Hermes w Polsce

Jak podaje Rzeczpospolita – już niedługo w Warszawie ma pojawić się butik Hermes.

? Warszawski sklep zostanie otwarty w okolicach września w Hotelu Europejskim ? twierdzi źródło Rzeczpospolitej.

Informacja nie jest potwierdzona przez biuro prasowe hotelu. Lokalizacją miały interesować się również inne domy mody, a wśród nich m.in. Chanel czy Dior.

Hermes torebki

Hermes to jeden z najbardziej luksusowych domów mody na świecie. Marka słynie m.in. z horrendalnie drogich torebek, które kochają największe gwiazdy. Birkin Bag to jedna z najbardziej pożądanych i niedostępnych torebek świata. Jej zakup, nawet mając odpowiednią sumę pieniędzy (a ceny zaczynają się od 10 tysięcy dolarów…), nie jest prosty. Aby zostać jej posiadaczką należy zapisać się na listę, a następnie odczekać nawet 2 lub 3 lata. Rocznie powstaje około 70 tysięcy torebek, wszystkie szyte są ręcznie z najbardziej ekskluzywnych skór. Hermes celowo utrzymuje produkcje na niskim poziomie – niedostępne produkty są jeszcze bardziej ekskluzywne.

Jesteśmy bardzo ciekawe czy przy tak zaporowych cenach produktów marka znajdzie w Polsce odpowiednio duże grono klientek.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Hermes

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony