Giambattista Valli x H&M. Oto kolekcja, o której będzie bardzo głośno!

Giambattista Valli x H&M. Oto kolekcja, o której będzie bardzo głośno!

Giambattista Valli x H&M. Oto kolekcja, o której będzie bardzo głośno!

To już tradycja – H&M co roku łączy siły z innym projektantem lub domem mody i tworzy kolekcje, która wyprzedaje się jak ciepłe bułeczki. Była współpraca z Balmain, Moschino, Kenzo, była również współpraca z Versace. Myślałyście, że widziałyście już wszystko? W H&M nie widziałyście jeszcze projektów… Giambattisty Valli!

ZOBACZ: H&M łączy siły z… Moschino! Znamy szczegóły!

Giambattista Valli HM

Giambattista Valli słynie z okazałych tiulowych sukien, które często możemy podziwiać na czerwonych dywanach najważniejszych gali i imprez. Kreacje noszą m.in. Rihanna, Lady Gaga i Jennifer Lopez. Jeszcze przed obejrzeniem zdjęć z kampanii i pierwszych projektów wiedziałyśmy, że to będzie HIT!

A jeżeli szukacie tiulowej sukienki na wesele – sprawdźcie tutaj (klik).

– Wejdź do spektakularnego świata buntownika haute couture. Giambattista Valli przedstawia awangardowe, a jednocześnie swobodne projekty, dla których znajdzie się miejsce w każdej szafie. Zachwyć się niepowtarzalnym mariażem falban, koronek i jedwabiu – kusi H&M.

Okazuje się, że na premierę nie będziemy musiały czekać aż do listopada (jak ma to miejsce co roku). Już 25 maja w wybranych sklepach i w sklepie online pojawi się przedpremierowa kolekcja, natomiast 7 listopada do sprzedaży trafi kolekcja główna. Na zdjęciach możecie zobaczyć projekty, które będzie można “upolować” już w tę sobotę. Pewnie nie tylko my z chęcią przygarnęłybyśmy chociaż jedną z tych kreacji do swojej kolekcji…

Jak możecie się domyślać – kreacje nie są tanie. Ceny sukienek wahają się od 799 do 1999 złotych. Chociaż… Co to jest przy cenach kreacji Giambattisty Valli…

Będziecie na coś polować?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe H&M

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony