Dolce&Gabbana i świetna kampania na jesień/zimę 2018/19

Dolce&Gabbana i świetna kampania na jesień/zimę 2018/19

Dolce&Gabbana i świetna kampania na jesień/zimę 2018/19

Domenico Dolce i Stefano Gabbana, czyli duet Dolce&Gabbana, przyzwyczaili nas do przepięknych kolekcji i rewelacyjnych kampanii reklamowych. Zdjęcia promujące kolekcję na jesień/zimę 2018/19 ujrzały światło dzienne jakiś czas temu, a my przyznajemy… Przeoczyłyśmy je! Ale szybko nadrabiamy zaległości, bo kampania jest tak piękna, że nie mogłybyśmy jej nie pokazać.

ZOBACZ: 5 rzeczy z jesiennej kolekcji Zary, które chcemy mieć

Dolce&Gabbana nie lubi przerysowanych kampanii, dlatego po raz kolejny prezentuje swoje ubrania w neutralnym otoczeniu. Modelki z kategorii “normalne kobiety” pozowały do zdjęć na ulicach Rzymu – tym sposobem na zdjęciach reklamowych znaleźli się również turyści i mieszkańcy stolicy Włoch.

Dolce&Gabbana jesień/zima 2018/19

Zdjęcia wyglądają na nieretuszowane, a my to bardzo doceniamy. Modelki zaprezentowały szałowe ubrania i dodatki z najnowszej kolekcji – nie brakuje błysku, mocnych kolorów i efektownych zdobień.

Druga część kampanii to zdjęcia dronów prezentujących torebki i ubrania na tle Fontanny di Trevi. Jest to odniesienie do ostatniego pokazu, na którym również nie modelki, a drony zaprezentowały dodatki z kolekcji. Nie wiemy co zrobiło na turystach większe wrażenie – czy latające gadżety czy zjawiskowe rzeczy zaprojektowane przez duet D&G… Chociaż gdy dobrze przyjrzymy się zdjęciom to wnioski nasuwają się same – turyści ubrań i dodatków nie widzieli, no chyba, że podczas robienia zdjęć zastygli w bezruchu w wrażenia… 🙂

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Dolce&Gabbana

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony