Długa sukienka dla świadkowej – przegląd oferty Asos

Długa sukienka dla świadkowej – przegląd oferty Asos

W dniu ślubu nie tylko Panna Młoda musi wyglądać jak milion dolarów. Spojrzenia gości przyciągać będzie również świadkowa. Jak powinna wyglądać druhna? Przede wszystkim bardzo elegancko i z klasą. A te skojarzenia sprawiają, że nasze myśli idą w kierunku sukienki maksi…

ZOBACZ: Sukienka na poprawiny dla Panny Młodej. Nasze propozycje z Asos

Sukienka dla świadkowej 2019

W poszukiwaniu idealnej sukienki wybrałyśmy się na wirtualny spacer po sklepie Asos. Tak, ich oferta wielokrotnie ratowała nas z opresji zwanymi poszukiwaniami idealnej sukienki na wielkie wyjście. Co można zauważyć już na pierwszy rzut oka? W sezonie 2019 będą rządzić w szczególności odcienie pudrowego i brudnego różu oraz błękit. Kolory te będą pasować większości Pań, wyglądają niezwykle dziewczęco i wdzięcznie.

Sukienka dla druhny

Wybór sukienek jest ogromny. Świadkowe mogą wybierać spośród delikatnych szyfonów, mięsistych i ciężkich tkanin, a także tiuli. Co ciekawe – na Asos znajdziecie również specjalne kolekcje sukienek dedykowane druhnom (m.in. sukienki z cekinową górą i tiulowym dołem). Te utrzymane są w tym samym stylu, ale marka proponuje różne fasony. Nie ma najmniejszego problemu by dopasować je do różnego typu sylwetek i kształtów.

Dokładną nazwę danego modelu znajdziecie po kliknięciu na zdjęcie. Wystarczy ją skopiować i wkleić w wyszukiwarkę na Asos lub w Google.

Mamy nadzieję, że wpadło Wam coś w oko!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Asos

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony