Desert Rose – zachwycająca kampania na wiosnę/lato 2018 od Mohito

Desert Rose – zachwycająca kampania na wiosnę/lato 2018 od Mohito

Desert Rose – zachwycająca kampania na wiosnę/lato 2018 od Mohito

Na takie kampanie czeka się z wielką niecierpliwością!

Mohito wiosna 2018

Chociaż dopiero co zagląda do nas wiosna, znane sieciówki serwują nam już wakacyjne podróże. Dzisiaj mamy dla Was jeszcze ciepłe zdjęcia z przepięknego lookbooka na wiosnę/lato 2018 od Mohito. Czy znowu musimy przypominać jak bardzo lubimy zdjęcia z ich kampanii?

ZOBACZ: Mohito Gold Label na wiosnę 2018

Mohito to kolejna sieciówka, która swoją kampanią przenosi nas w przepiękne cieplejsze regiony świata. Tego lata Mohito obiera kurs na Południe zachwycając intensywnymi kolorami i kobiecymi fasonami. Kluczowe trendy znajdują odzwierciedlenie w obiektywie Mateusza Stankiewicza, przed którym stanęły wschodzące gwiazdy modelingu: Marta Pawłowska i Karolina Warzecha. Naturalna uroda bohaterek kampanii świetnie współgra ze zwiewnymi tkaninami i wyrazistymi printami, które dominują w nowej kolekcji marki.

To właśnie wspomniane printy przyciągnęły naszą uwagę do tej kolekcji. Szczególnie widoczne są kwiaty – znajdują się nie tylko na pięknych sukienkach, ale również na garniturach i topach. A jak już jesteśmy przy damskich garniturach… Przyznajemy – zakochałyśmy się w propozycji polskiej sieciówki i z chęcią założyłybyśmy go na jakieś (nie)wielkie wyjście.

Zobaczcie piękne zdjęcia. Bez zakupów na pewno się nie skończy!

ZOBACZ: Zara Home – kolekcja Beachwear na sezon 2018

materiały prasowe mohito

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony