Conscious Exclusive, czyli kolejna odsłona kolekcji premium od H&M

Conscious Exclusive, czyli kolejna odsłona kolekcji premium od H&M

Conscious Exclusive, czyli kolejna odsłona kolekcji premium od H&M

Wiosną i latem chętnie odsłaniany nogi. Dlatego za każdym razem, gdy widzimy taką kolekcję jak ta, o której mowa w tym artykule – mamy ochotę poddać się swojemu zakupoholizmowi i wydać mnóstwo pieniędzy… Po obejrzeniu tych zdjęć z pewnością będziecie miały podobne odczucia.

ZOBACZ: Sukienki na wesele 2019 – przegląd oferty Asos

Kolekcją o której mowa jest oczywiście…

H&M Conscious Exclusive 2019

Oto ósma odsłona kolekcji premium od H&M!

Zainspirowana pięknem Matki Ziemi, jej zdolnością odnowy, różnorodnością życia, kolorami ? oto najbardziej energetyzująca kolekcja w historii marki. Tegoroczna kolekcja Conscious Exclusive jest wyjątkowa również z tego powodu, że debiutują w niej trzy nowe, przyjazne dla środowiska materiały. Zastanawiacie się, co może powstać ze skórek cytrusów, liści ananasów i biomasy z alg? Po pierwsze – BLOOM? Foam, czyli elastyczna pianka z biomasy z alg ? przy produkcji oczyszczane jest środowisko i przywracany jest jego stan naturalny. Jest niezwykle wytrzymała, dlatego wykonano z niej podeszwy tych sandałków. Po drugie – Pi?atex?, czyli innowacyjny, naturalny materiał z włókien liści ananasów. W ten sposób zamieniane są produkty uboczne produkcji żywności w materiał, który jest fantastyczną alternatywą dla skóry. I po trzecie – Orange Fiber, którego włókna wytwarzane są ze skórek cytrusów pozostałych po produkcji soków. Przemieniane są w ekologiczny, doskonały jakościowo materiał, ograniczając dzięki temu ilość odpadów i oszczędzając zasoby naturalne.

Moda wiosna 2019

Co do samej kolekcji… Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim piękne sukienki, nie mogło być inaczej. Te sprawdzą się świetnie na wielkie wyjścia. Podobnie z resztą jak garnitury i kombinezony – o ile te drugie mają swoje pięć minut już od dawna, tak do tych pierwszych zdecydowanie należy sezon SS19!

Kolekcja pojawi się w wybranych sklepach i online już od 11 kwietnia.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: materiały prasowe H&M

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony