Co PLNY LALA ma wspólnego ze… SpongeBobem?

Co PLNY LALA ma wspólnego ze… SpongeBobem?

Oto gratka dla fanek marki PLNY LALA i… SpongeBoba. Takie współprace lubimy, i to nawet bardzo. Oto limitowana kolekcja – bardzo casualowa, “wyluzowana” i taka, którą chcemy mieć w swojej kolekcji. Najlepiej w całości!

ZOBACZ: Gigi Hadid pokochała PLNY LALA!

SpongeBob, Patryk Rozgwiazda oraz Skalmar to postacie, które znają wszyscy fani lat 90. W tym roku mija 20 lat odkąd zadebiutowali na ekranach zarażając swoim optymizmem. Z tej okazji PLNY LALA po raz drugi łączy siły z Nickelodeon, tworząc wspólnie kolekcję kapsułową. Przekorne hasła, pastelowe, słodkie kolory oraz gąbczaści mieszkańcy dna Pacyfiku ? wszystko to w zgodzie ze streetwearowym duchem marki.

Kultowy podwodny świat Bikini Bottom został odwzorowany po raz kolejny na produktach marki. Kolekcja PLNY LALA x SpongeBob zawiera oversizowe bluzy, koszulki oraz szorty z falbanką w delikatnych, pastelowych kolorach nawiązujących do kreskówki. Inspiracją kolekcji jest znana na całym świecie przyjaźń SpongeBoba oraz Patryka, dlatego nie zabrakło też zabawnych, przekornych haseł uwielbianych przez fanów marki. Kostiumy oraz ręczniki opatrzone napisem Friends over beaches z pewnością przejmą plaże tego lata!

Limitowana kolekcja jest dostępna online od 23 lipca na stronie PLNYLALA.pl oraz stacjonarnie w sklepie przy ul. Mokotowskiej 26.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe PLNY LALA

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony