Buty i torebki na jesień 2018 w najnowszej kampanii Badura

Buty i torebki na jesień 2018 w najnowszej kampanii Badura

Po przepięknej kapanii Badura Icons na wiosnę/lato 2018 z ogromną niecierpliwością czekałyśmy na jesienno-zimową odsłonę. I w końcu się doczekałyśmy! Nowa kampania jest równie zjawiskowa, a to nie tylko za sprawą samych dodatków, ale również Zuzy Krajewskiej, pięknych modelek i przystojnych modeli oraz bardzo efektownych wnętrz warszawskich restauracji – Zorzy oraz Biała – zjedz i wypij.

ZOBACZ: Najmodniejsze jesienne dodatki w najnowszej kampanii reklamowej od Parfois

W tym sezonie Badura uchyla przed nami drzwi do odważnych i kolorowych lat 70. i 80. Marka postawiła na wyraziste kobiece postaci, które z dużą dozą pewności siebie patrzą w obiektyw i prezentują kolekcję butów i torebek zaprojektowanych z myślą o wieczorowych wyjściach i imprezowych stylizacjach. Monochromatyczne zestawy świetnie odróżniają się na tle błyszczących, pełnych wzorów i dekoracji wnętrz, a dodatkowo eksponują styl poszczególnych modeli z kolekcji.

Buty Badura na jesień 2018

Na zdjęciach wizerunkowych Badury klimat retro przeplata się z glamrockową estetyką. Barowa atmosfera i wieczorowe stylizacje podkreślają wyrazisty kierunek, na którym zbudowana została kolekcja marki. Mimo odniesień do mody vintage i charakterystycznej scenografii, propo-zycje Badury na ten sezon bazują na nowoczesnych rozwiązaniach, sprawdzo-nej klasyce i wyselekcjonowanych trendach, które sprawdzają się również w codziennych, miejskich zestawach.

Nasycone czerwienie, camelowe beże i stonowana zieleń stanowią przeciwwagę dla klasycznej czerni, która dominuje w najnowszej kolekcji marki. Oprócz mocnych, rockowych botków ozdobionych ćwiekami i łańcuszkami w propozycjach na jesień uwagę zwracają kozaki. Pojawiły się w odsłonie retro na trójkątnym obcasie oraz w kultowej już długości za kolano na wysokiej szpilce.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Badura / Zuza Krajewska

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony