Arizona Muse twarzą MANGO Committed

Arizona Muse twarzą MANGO Committed

Świetny wybór!

Na takie kampanie czekamy zawsze z ogromną niecierpliwością. Już drugi raz Mango stworzyło kapsułową kolekcję Committed, całkowicie przyjazną środowisku. Do kampanii zaangażowano amerykańską modelkę – Arizonę Muse, która oprócz współpracy z luksusowymi domami mody, na co dzień angażuje się w działania proekologiczne.

ZOBACZ: W Mango już lato! Zobaczcie tegoroczną plażową kolekcję

Arizona Muse twarzą MANGO Committed

Najnowsza kolekcja kapsułowa Mango Committed utrzymana jest w kolorystyce nawiązującej do natury. Dominują w niej odcienie beżu, szarości, zieleni oraz żółci. Tekstylia, których użyło Mango, są najwyżej jakości i całkowicie przyjazne środowisku jak np. bawełna organiczna czy Tencel, wyprodukowany z drzew specjalnie hodowanych i przeznaczonych do wycinki.

Kapsułową linię Mango Committed charakteryzują proste kroje i wzory. Odpowiadają one amerykańskiej modelce i aktywistce, Arizonie Muse, która opisała swój styl w trzech słowach: klasyczny, elegancki, kobiecy. W kolekcji znalazły się m.in. oversize’ove koszule, maxi sukienki oraz spódnice, spodnie z wysokim stanem, a także okrycia wierzchnie w postaci płaszczy i marynarek. Mango Committed to esencja dbałości o środowisko!

ZOBACZ:  California Rush. Zobaczcie najnowszy edytorial Zara TRF

Patrząc na zdjęcia z kampanii aż zrobiło nam się cieplej!

materiały prasowe mango

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony