Anna Lewandowska po raz kolejny dla Calzedonia

Anna Lewandowska po raz kolejny dla Calzedonia

Oczekiwanie na kalendarzową wiosnę umilamy sobie kolejną kampanią reklamową. Tym razem mamy dla Was jeszcze ciepłe zdjęcia od Calzedonii. W roli głównej – supermodne rajstopy i… Anna Lewandowska! Królowa fitness po raz kolejny uśmiecha się do nas ze zdjęć promujących nowości marki.

ZOBACZ: Anna Lewandowska ponownie w kampanii Calzedonia

W sezonie wiosna/lato 2019 między nowymi dodatkami i klasycznym stylem Calzedonia proponuje szeroki wybór produktów idealnie wpasowujących się w trendy prosto z wybiegów ostatnich tygodni mody. W najnowszej kampanii marki już po raz kolejny wystąpiła jej ambasadorka – Anna Lewandowska, która zaprezentowała kilka modnych stylizacji z rajstopami Calzedonia w roli głównej.

Anna Lewandowska Calzedonia

Klasyczne, ponadczasowe wzory jak paski czy krata są niezbędne podczas słonecznych, wiosennych dni. Ponadto, aby uzupełnić nienaganną stylizację warto sięgnąć po groszki w dowolnych rozmiarach i fakturze.

Klasyczny, a jednocześnie nieoczywisty, zwierzęcy wzór w latach 50. i 60 można było znaleźć w szafie każdej kobiety. Motyw lamparta jest jednym z tych, który co jakiś czas wraca do mody. Ewoluuje, zmienia się i dostosowuje do aktualnych trendów.

Zwierzęce nadruki mają wyjątkowy, ponadczasowy charakter i można je nosić jako total look lub element kontrastowy dowolnej stylizacji. Lampart, zebra i wężowe wzory są oferowane nie tylko w tradycyjnych kolorach, ale również w odświeżonych wersjach w jasnych, odważnych odcieniach – bez wątpienia zwracają uwagę!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Calzedonia

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony