9 sukienek, które pomogą nam przetrwać upały

9 sukienek, które pomogą nam przetrwać upały

9 sukienek, które pomogą nam przetrwać upały

Piękne, a do tego szyte w Polsce!

Sukienki to coś, bez czego nie wyobrażamy sobie lata. Kobiece, seksowne, a dodatkowo dające ochłodę w upalne dni. Markę Sugarfree znamy i lubimy nie od dziś, a nasze garderoby regularne powiększają się o kolejne modele, które zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. A nas wcale nie dziwi, gdy ktoś znowu pyta: gdzie kupiłaś tę sukienkę?

ZOBACZ: Dominika Grosicka gwiazdą najnowszej kampanii Sugarfree

Sugarfree to polska marka, która wszystkie sukienki szyje w Polsce. Najnowsze trendy i dobre gatunkowo materiały sprawiły, że sukienki pokochały nie tylko “zwykłe” kobiety, ale również gwiazdy i blogerki. Sugarfree rządzi na Instagramie i świadczy o tym nie tylko ciągle rosnąca liczba obserwatorów marki.

Sukienki Sugarfree

Wybrałyśmy 9 sukienek, które pomogą nam przetrwać panujące aktualnie upały. Zwiewna, dopasowana, a może maxi? Wybór jest duży, a my nie możemy zdecydować się na jedną – jak na typowe kobiety przystało.

Ceny i dokładne modele poznacie po kliknięciu na zdjęcie. Warto również dodać, że większość prezentowanych sukienek występuje w różnych kolorach. My na pewno nie powstrzymamy się od zakupów, a Wy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Sugarfree / Instagram / @Sugarfree

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony