Zadbaj o swoje ubrania sportowe. Oto specjalne kapsułki do prania!

Zadbaj o swoje ubrania sportowe. Oto specjalne kapsułki do prania!

Zadbaj o swoje ubrania sportowe. Oto specjalne kapsułki do prania!

Chociaż temat prania nie wydaje się być zbyt skomplikowany, tak od czasu do czasu można go poruszyć. Pewnie nawet nie musimy Wam mówić, że odpowiedni sposób prania zapewni ubraniom idealny wygląd przez długi czas. A do tego przydadzą się odpowiednie detergenty. Ariel wprowadził właśnie na rynek kolejne nowości – dla ochrony koloru i kształtu ubrań Ariel Complete Fiber Protection PODS zaś dla ubrań sportowych Ariel Active Deo-Fresh PODS. Dlaczego warto się w nie zaopatrzyć?

ZOBACZ: Pranie w wielkim stylu, czyli płyn do płukania tkanin o zapachu perfum

Niezależnie, czy kupujesz wymarzoną sukienkę czy funkcjonalną odzież sportową ? to odpowiednia pielęgnacja pozwoli im zachować trwałość i piękny wygląd na dłużej. Ubrania, tak jak nasza skóra, potrzebują uwagi i stosownej pielęgnacji. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni przedwcześnie wyrzucić ulubioną rzecz.

Każda tkanina ma swoje własne wymagania. Dlatego zawsze w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się z metką, aby dowiedzieć się z jakiego materiału powstała nasza ulubiona koszulka lub sweter tak, by odpowiednio o nią zadbać. Tylko starannie dobrane detergenty wysokiej jakości mogą zapewnić właściwą ochronę. Przykładowo, ubrania sportowe wymagają specjalnej uwagi i metod czyszczenia. Aby zachować ich oddychające i wodoodporne właściwości, do prania powinniśmy użyć specjalnych preparatów.

Ariel wprowadza kapsułki do prania ubrań sportowych (FOTO)

Kapsułki Ariel PODS łączą niesamowitą wygodę i zaawansowaną technologię. To łatwe w użyciu i niepowodujące bałaganu kapsułki ze skoncentrowanym środkiem piorącym, które wrzuca się bezpośrednio do bębna pralki. Polepszają nasze życie, zapewniając niesamowite rezultaty przy minimalnym wysiłku.

Wystarczy wrzucić jedną kapsułkę na dno bębna pralki i pozwolić opatentowanej technologii Ariel 3 Step FibreSCIENCE zrobić resztę:

  1. CZYSTOŚĆ: Doskonałe usuwanie plam w 1. praniu. Super skoncentrowany detergent zamknięty w kapsułce zapewnia doskonałe efekty nawet w przypadku trudnych plam  i zabrudzeń.
  2. OCHRONA: Innowacyjne składniki wspomagające pranie głęboko czyszczą i chronią tkaninę przed ponownym osadzaniem się brudu, by zapobiegać szarzeniu białych i kolorowych tkanin.
  3. BLASK: Formuła nadająca blask. Dzięki składnikom wzmacniającym efekt rozjaśniania optycznego, nadaje tkaninom blask w każdym praniu.

NOWOŚĆ! Ariel Complete Fiber Protection PODS – dba, chroni i zapewnia wyjątkową czystość. Co więcej, sprawi, że przestaniesz się martwić tym, że Twoja odzież straci swój kształt ? kapsułki pomogą je  chronić i zadbają również o ich kolor, wpływając jednocześnie na zachowanie elastyczności. Ponadto, dzięki technologii Complete Fiber Protection ubranie zyska nową jakość. Nowa ochrona włókien zapewnia, że zwiększona moc składników aktywnych w unikalnych trzech komorach Ariel PODS działa jak nigdy dotąd, usuwając trudne plamy i brud, zapobiegając ich ponownemu osadzaniu się i chroniąc blask kolorów i bieli w jednym praniu.

Wyjątkowo aktywny dzień nie sprzyja utrzymaniu świeżości naszych ubrań, szczególnie tych sportowych. Głównie dlatego, że osadzają się na nich nieprzyjemne zapachy takie jak pot i dym tytoniowy czy smog. Ariel Active Deo Fresh PODS pomoże Ci utrzymać świeżość ubrań bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem fitness, rodzicem nastolatka, który jest w okresie dojrzewania i zaczyna się bardziej pocić, czy też zapracowanym pracownikiem narażonym na wiele stresujących chwil  w trakcie dnia. Wariant Active posiada wyjątkowo mocne związki zapachowe i unikalne technologie, które nie maskują przykrych zapachów, a eliminują je u źródła, pozostawiając trwały, świeży zapach.

Wybrany wariant Ariel PODS pomoże zadbać o Twoją odzież przez cały rok i powstrzyma Cię od  martwienia się o stan garderoby. Z kolei, codzienna  dbałość o jakość ubrań pozwoli Ci cieszyć się nimi jeszcze dłużej.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony