Zachwycamy się Kim Kardashian i jej okładkami Elle

Zachwycamy się Kim Kardashian i jej okładkami Elle

Zachwycamy się Kim Kardashian i jej okładkami Elle

Ciężko byłoby nie zgodzić się z tym, że Kim Kardashian to postać kontrowersyjna. Nie ma dzisiaj osoby, która by jej przynajmniej nie kojarzyła, a to oznacza, że sukces – przynajmniej w jej założeniu – został osiągnięty.

Doskonale pamiętam, gdy jeszcze kilka lat temu cały świat był oburzony jej związkiem z Kanye Westem, który postanowił odczarować jej niekoniecznie pozytywny wizerunek. Sama Anna Wintour mówiła, że celebrytka NIGDY nie zagości na okładce Vogue. Już chwilę później własnie z tej okładki Kim z satysfakcją uśmiechała się do całego świata, a redaktor naczelna siedziała obok niej w pierwszych rzędach na pokazach mody. Później okładki Vogue posypały się jak z rękawa, Kim ozdobiła m.in. wydanie australijskie, hiszpańskie, brazylijskie i indyjskie. Tym samym celebrytka przestała kojarzyć się wyłącznie z okładkami Cosmopolitan i magazynów dla panów. Co więcej – zaczęła kreować trendy, które nie pozostawały bez znaczenia w świecie mody.

ZOBACZ: Haute Couture, czyli określenie, które zna każda znawczyni mody

Kim Kardashian Elle

Zdjęcia jej najnowszej okładki (a właściwie okładek, bo tym razem są dwie wersje) Elle podbijają właśnie Instagram. Co ciekawe – Kim po raz pierwszy pojawiła się na “coverze” amerykańskiego wydania magazynu.

Celebrytka chyba chciała udowodnić wszystkim, że jest aktualnie w życiowej formie, na zdjęciach możemy podziwiać jej idealnie wyrzeźbione ciało. Tak, idealna talia w połączeniu z kobiecymi kształtami to coś, czego zazdroszczą jej wszystkie kobiety. I chociaż to wszystko to niekoniecznie wyłącznie zasługa dobrych genów, trzeba przyznać, że Kim prezentuje się fenomenalnie.

Zdjęcia: Materiały prasowe Elle / Instagram / @Elleusa

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony