Wpadka w pierwszym odcinku Gry o tron. Chodzi o włosy Daenerys…

Wpadka w pierwszym odcinku Gry o tron. Chodzi o włosy Daenerys…

Wpadka w pierwszym odcinku Gry o tron. Chodzi o włosy Daenerys…

Na ósmy sezon Gry o tron musieliśmy czekać dłużej niż zwykle. Pierwszy odcinek ostatniego sezonu już za nami (tak, tak, chciałam napisać o swoich przemyśleniach, ale ostatecznie usnęłam, a później napisali już o tym WSZYSCY). Kilka dni później głosy dalej nie milkną, a fani serialu analizują odcinek rozkładając go na czynniki pierwsze…

ZOBACZ: Widziałyśmy kolekcję Urban Decay x Gra o tron!

Oczywiście nie obyło się bez wpadek… Okazuje się, że niektórzy oglądają serial, a niektórzy oglądają go obsesyjnie (pozdrawiam swojego narzeczonego, aż jestem zaskoczona, że to nie on zauważył ten błąd…).

Daenerys włosy

Jeden z użytkowników Twittera zauważył, że podczas wjazdu Daenerys Targaryen i Johna Snowa do Winterfell, Matka Smoków ma dwie zupełnie różne… peruki!

Niby szczegół, niby włosy spięte są w podobny sposób, a jednak… Uwadze fanów serialu nie umknie nawet tak mały szczegół. W sumie jest to dowód na to, jak długo kręcona może być jedna scena.

Dla przypomnienia – Emilia Clarke, aktorka wcielająca się w postać Daenerys Targaryen, jest brunetką. Na potrzeby serialu zakłada blond perukę. A właściwie to peruki, bo aktorka w ciągu 8 sezonów miała już co najmniej kilkadziesiąt – każda o wartości kilku tysięcy dolarów.

"Pani Marek? Haha, zapisałem już Pani numer!"

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe HBO / Twitter

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony