Szukasz dobrego ekspresu do kawy? Oto nowy EVIDENCE+ od KRUPS!

Szukasz dobrego ekspresu do kawy? Oto nowy EVIDENCE+ od KRUPS!

Szukasz dobrego ekspresu do kawy? Oto nowy EVIDENCE+ od KRUPS!

Must have dla każdego miłośnika kawy!

Jeżeli obserwujecie nas na Instagramie to z pewnością nawet nie musimy Wam wspominać o tym, jak bardzo kochamy kawę. Dobrą kawę. Ekspres to obowiązkowa rzecz nie tylko w naszych domach, ale również w biurze. Ostatnio naszą uwagę zwrócił nowy model od marki KRUPS…

ZOBACZ: Naturalna sensacja w ORZO – testujemy nowe menu!

KRUPS ekspres

Czy wystarczy jedno dotknięcie, by wypić o poranku idealną kawę? Jak przygotować dwie filiżanki cappuccino w tym samym momencie? Parzenie kawy to prawdziwa sztuka. Wie o tym marka KRUPS, która właśnie z myślą o wielbicielach tego napoju stworzyła nową, ulepszoną wersję kultowego już ekspresu EVIDENCE. Model EVIDENCE+ to połączenie innowacyjnych technologii, funkcjonalności, intuicyjnej obsługi oraz łatwego czyszczenia. Wszystko po to, by pozwolić Ci cieszyć się niezwykłym smakiem i aromatem kawy we własnym domu, kiedy tylko masz na to ochotę.

Tylko z EVIDENCE+ możliwe jest osiągnięcie smaku i aromatu kawy na niespotykanym do tej pory w Polsce poziomie. To wszystko za sprawą wyjątkowej technologii ubijania kawy o sile nacisku 30 kg, stosowanej w profesjonalnych ekspresach. W EVIDENCE+ do dyspozycji jest aż 19 automatycznych programów ? od legendarnego espresso, po kremowe cappuccino i warstwowe latte, aż do herbaty z opcjami regulacji temperatury. To nie wszystko! Z myślą o przyjemności czerpanej ze wspólnego picia kawy, KRUPS przygotował również programy, które w jednym momencie przygotowują od razu dwa napoje. Od teraz wystarczy jeden przycisk, by w kilka minut cieszyć się doskonałym smakiem mlecznych latte lub cappuccino.

KRUPS Evidence

Ekspres KRUPS EVIDENCE+ to stylowa, ale przede wszystkim kompaktowa propozycja, która skradnie serca wszystkich ceniących sobie doskonały smak. Nieduże wymiary (głębokość 36 cm i szerokość 24 cm), spory zbiornik na wodę (2,3 l) i ergonomiczny design sprawiają, że korzystanie z urządzenia jest niezwykle wygodne, a sam ekspres od razu staje się stylowym elementem każdej przestrzeni.

Menu oraz wszystkie dodatkowe funkcje dostępne są na nowoczesnym, dotykowym wyświetlaczu OLED. Dzięki kolorowemu ekranowi możemy nie tylko za jednym dotknięciem wybrać napój, ale od razu zobaczyć jak wygląda. Z kolei opcja regulacji wylotu kawy pozwala zmieścić w ekspresie nawet szklankę o wysokości 15 cm. Obok szeregu praktycznych rozwiązań konstrukcyjnych na szczególną uwagę zasługują jednak szwajcarskiej produkcji stalowe młynki żarnowe. Ich niesamowita wytrzymałość to gwarancja wieloletniej, bezproblemowej żywotności urządzenia. W trosce o czas użytkowników, KRUPS wyposażył ekspres w automatyczne programy czyszczące i odkamieniające, które dbają o jego stan.

Ekspresy KRUPS EVIDENCE+ w sprzedaży dostępne będą od końca listopada 2018 roku, w sieci Media Markt, Euro oraz Media Expert .

Cena KRUPS EVIDENCE + : 3 599 PLN

Dobry ekspres do kawy? Oto nowy EVIDENCE+ od KRUPS!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl / MATERIAŁY prasowe

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony