Szokujące wyznanie NikkieTutorials. “Urodziłam się jako chłopiec”

Szokujące wyznanie NikkieTutorials. “Urodziłam się jako chłopiec”

Szokujące wyznanie NikkieTutorials. “Urodziłam się jako chłopiec”

Dla Nikkie de Jager, urodowej blogerki znanej szerszej publiczności jako NikkieTutorials, 2020 rozpoczął nowy etap w jej życiu. Wczoraj na jej kanale na YouTube pojawił się filmik zatytułowany I’m Coming OutBeauty Guru zdradziła w nim, że urodziła się jako chłopiec i jest osobą transpłciową.

ZOBACZ: Nikkie Tutorials sporo schudła. Pokazała swoją metamorfozę

NikkieTutorials Coming Out

Jestem osobą transpłciową, ale koniec końców jestem po prostu sobą – mówi w filmie Nikkie.

Blogerka przyznała, że nagranie filmiku było dla niej niezwykle trudne i kosztowało ją wiele nerwów – swoją historię opowiedziała z dumą i pewnością siebie, chociaż nie zabrakło momentów, w którym łamał jej się głos. Nikkie zdradziła, że chciała być szczera ze swoimi odbiorcami i od jakiegoś czasu przymierzała się do wyznania prawdy. Szansa ta została jej odebrana – holenderka od pewnego czasu była zastraszana, a szantażysta oczekiwał zapłaty za milczenie. Makijażystka wolała by jej obserwatorzy dowiedzieli się prawdy od niej, dlatego zdecydowała się opublikować nagranie.

NikieTutorials: byłam dziewczynką w ciele chłopca

Nikkie od zawsze czuła się kobietą, a co więcej – nawet jej mama, gdy była w ciąży czuła, że nosi pod sercem dziewczynkę. Blogerka jako kilkulatka nie potrafiła zrozumieć dlaczego nosi krótkie włosy i nie może nosić sukienek. Zdradziła, że cały czas bawiła się lalkami, nie interesowały ją samochody. W wieku 8 lat zaczęła nosić dziewczęce ubrania – niektóre dzieciaki w jej wieku ją wspierały, inne wyśmiewały. Nikkie w filmie podziękowała swoim nauczycielom i mamie, którzy przez całe życie byli dla niej wielkim wsparciem. Jako nastolatka poddała się kuracji hormonalnej, a w wieku 19 lat przeszła operację zmiany płci.

Opublikowane przez Nikkie video w ciągu niecałych 24 godzin doczekało się prawie 17 milionów wyświetleń. Blogerka dostała ogromne wsparcie od swoich fanów.

Wielkie brawa za odwagę!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia + Video: Youtube / Instagram / @nikkietutorials

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony