Przyłączamy się do akcji “Ubrania od serca”, a Wy?

Przyłączamy się do akcji “Ubrania od serca”, a Wy?

Przyłączamy się do akcji “Ubrania od serca”, a Wy?

“Ubrania od serca” to druga edycja akcji marki Vizir, obok której już drugi raz nie mogę przejść obojętnie – chociaż za pierwszym razem jeszcze nie wspierałam jej pod szyldem Mizzle. Jeżeli nie wiedziałyście, że można pomagać poprzez robienie codziennych zakupów to poniżej zostawię Wam więcej informacji.

ZOBACZ: Przeraża mnie jak wiele moich ulubionych marek testuje kosmetyki na zwierzętach

Ubrania od serca

Marka Vizir we współpracy z Towarzystwem Nasz Dom, działającym w ramach Funduszu Korczaka, kontynuuje program charytatywny “Ubrania od serca”, który ma na celu wsparcie dzieci mieszkających w domach dziecka. Dzięki hojności Polaków ufundowane zostaną bony do sklepów odzieżowych, które umożliwią dzieciom kupienie nowych ubrań.  1. edycja programu ?Ubrania od serca? pomogła wywołać uśmiech na twarzach ponad 1 240 dzieci! Ze względu na ogromny sukces pierwszej edycji, druga rozpoczęła się w listopadzie 2018 roku.

Program ?Ubrania od serca? wspiera domy dziecka w działaniach na rzecz zmniejszania nierówności między dziećmi tam mieszkającymi, a ich rówieśnikami z pełnych rodzin.  Marka Vizir wraz z Towarzystwem Nasz Dom, działającym w ramach Funduszu Korczaka, wierzą, że każde dziecko powinno mieć równe szanse na kształtowanie swojej przyszłości. Dając dzieciom vouchery na zakup odzieży, program ?Ubrania od serca? zapewnia domom dziecka wielopoziomowe wsparcie.

Dzieci w domach dziecka zazwyczaj nie mają możliwości wybrania samodzielnie choćby jednego kompletu zupełnie nowych ubrań, które mogłyby nosić w szkole i w czasie wolnym, gdzie spotykają się  z rówieśnikami. Co więcej, mają ograniczone możliwości zdobycia praktycznych umiejętności życiowych, takich jak wybór odzieży lub decydowanie na co wydać pieniądze. Celem programu jest umożliwienie im samodzielnych zakupów i wyboru własnych ubrań – czyli działań, które są nam wszystkim dobrze znane, a których te dzieci są pozbawione. Ważne jest to, że oprócz nowych elementów garderoby, dzieci będą mogły też wyrazić siebie przez dobór stroju i samodzielnie podjąć decyzję – to naprawdę ważna inicjatywa.

Ubrania od serca – jak można pomóc?

Pomaganie jest banalnie proste. Bo w końcu kto z Was nie kupuje kapsułek czy proszku do prania? Wystarczy, że wybierzecie te oznaczone logo akcji. I już pomagacie!

Każdy może dołączyć do kampanii, kupując:

  1. od 1 listopada 2018 do 28 lutego 2019 zestawy kapsułek Vizir 3×16, dostępne we wszystkich sklepach w całej Polsce,
  2. od 1 do 31 grudnia 2018 roku kapsułki i płyny Vizir, które będą dostępne w sieci Biedronka
  3. od 1 stycznia do 28 lutego 2019 r. kapsułki i proszki Vizir w sklepach w Polsce innych niż Biedronka.

Sugerowana cena detaliczna produktów:

  • Kapsułki Vizir 3in1 28 sztuk: 37,99 PLN*
  • Kapsułki Vizir 3in1 38 sztuk: 49,99 PLN*
  • Kapsułki Vizir 3in1 41 sztuk: 49,99 PLN*
  • Kapsułki Vizir 3in1 48 sztuk (opakowania 3×16): 54,99 PLN*
  • Płyny Vizir 40 prań: 37,99 PLN*
  • Proszki Vizir 54 prania: 49,99 PLN*

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Mizzle.pl

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony