Pantone ogłosił kolor roku 2019!

Pantone ogłosił kolor roku 2019!

Oto Living Coral!

Tradycji stało się zadość. Jak co roku w grudniu Pantone ogłasza kolor nadchodzącego roku. 2018 upłynął pod znakiem Ultra Violet, 2017 należał do Greenery, natomiast w 2016 rządziły aż dwa odcienie – Rose Quartz i Serenity. Żeby nie było nudno Pantone znowu sięga po odcień, obok którego nie da się przejść obojętnie.

ZOBACZ: Stylowe dodatki, które wprowadzą do wnętrza świąteczny klimat

Kolor roku 2019

Pantone informuje: kolorem roku 2019 został Living Coral! A dokładniej – PANTONE 16-1546 Living Coral.

Living Coral to przepiękna koralowa czerwień. Kolor jest zaczerpnięty z natury, ma na celu nie tylko zachwycać oko, ale również przypominać o zjawiskowych rafach koralowych, które dzisiaj stoją na granicy życia i śmierci. Działalność człowieka doprowadziła do wymierania koralowców, a naukowcy biją na alarm – to ostatni dzwonek na ratunek.

Living Coral – kolor roku 2019

Koralowy odcień jest niezwykle przyjemny dla oka. Modny kolor z łatwością można wprowadzić do wnętrz – akcenty w postaci poduszek ożywią stonowaną kolorystykę. Jesteśmy przekonane, że w sklepach dodatków w odcieniu Living Coral w 2019 nie zabraknie. Kolor ten z pewnością odnajdzie się również w makijażu – kto nie marzy o pomadce w takim kolorze?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @pantone

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony