Narcos: Meksyk. Koniecznie zobacz zwiastun!

Narcos: Meksyk. Koniecznie zobacz zwiastun!

Do najbardziej oczekiwanej przez nas serialowej premiery tego roku pozostało już coraz mniej czasu. Mowa oczywiście o kolejnym sezonie Narcos, który w pierwszych dwóch sezonach opowiadał o życiu i biznesach jednego z najpotężniejszych narkobossów w historii, Pablo Escobara, natomiast w trzecim skupił się na kartelu z Cali.

ZOBACZ: Znamy szczegóły dotyczące premiery 4. sezonu Narcos!

Narcos 4 sezon

Jeżeli ktoś myślał, że w Narcosie zostało już pokazane wszystko… Nic z tych rzeczy! Twórcy serialu przenoszą nas do Meksyku…

Narcos: Meksyk. Zobacz zwiastun i sprawdź, kiedy premiera!

Narcos Meksyk

Narcos: Meksyk pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej, powracając do jej meksykańskich korzeni, gdy światek przemytu opierał się na luźnej i niezorganizowanej współpracy poszczególnych plantatorów i handlarzy. Będziemy świadkami narodzin potęgi kartelu z Guadalajary. Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Pe?a) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Narcos: Meksyk to produkcja Gaumont Television dla Netflix. Producentem wykonawczym i showrunnerem jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

Tymczasem nie pozostaje nic innego, jak czekać do 16 listopada na premierę i obejrzeć oficjalny zwiastun!

Więcej informacji o serialu znajdziecie TUTAJ.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Netflix / Video: Youtube

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony