Kiki Challenge – Alexander Wang robi to najlepiej!

Kiki Challenge – Alexander Wang robi to najlepiej!

Kiki Challenge – Alexander Wang robi to najlepiej!

In My Feelings, czyli nowy hit od Drake, z pewnością zostanie okrzyknięty piosenką tegorocznych wakacji. Teledysk w ciągu dwóch dni został obejrzany 25 milionów razy i w momencie pisania tego newsa jest numerem #11 na karcie na czasie na polskim YouTube.

ZOBACZ: Gorąco? Co powiecie na lody o smaku… Prosecco?

Kiki Challenge – o co chodzi?

Z piosenką rapera wiąże się nieco większa historia. Z pewnością natknęłyście się na Kiki Challenge. Jest to wyzwanie polegające na tańcu właśnie do piosenki In My Feelings. Wyzwanie szybko zostało okrzyknięte jako niebezpieczne, ponieważ osoby, które się go podejmowały, wysiadały z powoli jadącego samochodu i zaczynały tańczyć na ulicy. Przez popularny challenge doszło do wielu wypadków, stłuczek, a nawet potrąceń. Zagrożenia te są bagatelizowane, a filmików na YouTube co chwilę przybywa.

Alexander Wang Kiki Challenge

A teraz do sedna… Co z Kiki Challenge ma wspólnego Alexander Wang? Amerykański projektant mody również postanowił dołączyć do wyzwania, a na jego Instagramie pojawił się filmik. Co się okazuje? Wang nie dość, że świetnie radzi sobie jako projektant, to również świetnie tańczy!

Alexander postanowił zrobić jeszcze większy efekt “wow” i zamiast z samochodu wyskoczył z… autobusu! Kiki Challenge był częścią imprezy, na którą Wang wybrał się ze swoimi znajomymi w Nowym Jorku. Jak można zauważyć – chyba jednak nie każdy wie, o co chodzi w tańcu na ulicy. Spojrzenie taksówkarza jest bezcenne!

KEKE @champagnepapi #wangfestbus

A post shared by Alex Wang (@alexwangny) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia / Video: YouTube / Instagram / @alexwangny

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony