Drugi sezon The Rain oficjalnie potwierdzony!

Drugi sezon The Rain oficjalnie potwierdzony!

Jeżeli miałyście wątpliwości…

Duńska produkcja Netflixa – The Rain – dopiero co zadebiutowała z pierwszym sezonem, a już potwierdza kolejny! Tak, Netflix ogłosił właśnie, że serial, który zbiera “takie sobie” recenzje, będzie miał kontynuację.

ZOBACZ: Dlaczego The Rain to dla mnie ogromny zawód? [RECENZJA]

The Rain 2 sezon

Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków? Zdjęcia do drugiego sezonu rozpoczną się jeszcze w tym roku, a premiera planowana jest na rok 2019.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. The Rain opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice – Kelly Luegenbiehl, Wiceprezydent ds Międzynarodowych Produkcji Oryginalnych Netflix.

Jannik Tai Mosholt, główny scenarzysta i współtwórca The Rain powiedział:

– Niezmiernie cieszymy się z sukcesu naszej produkcji i niezwykle pozytywnego odbioru ze strony publiczności. Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia kolejnego sezonu. Wciąż mamy wiele do powiedzenia na temat bohaterów i świata The Rain i nie możemy się doczekać, aż wszyscy będą mogli to zobaczyć.

ZOBACZ: Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu Stranger Things!

Drugi sezon The Rain oficjalnie potwierdzony! Kiedy nowe odcinki?

Więcej informacji o serialu tutaj.

Zdjęcie: Netflix

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony