Dlaczego Kylie Jenner cieszy się, że ma długie palce?

Dlaczego Kylie Jenner cieszy się, że ma długie palce?

Powód jest zaskakujący!

Mówi się, że diamenty są najlepszym przyjacielem każdej kobiety. Gwiazdy uwielbiają horrendalnie drogą biżuterię, a wielkie gale i czerwonodywanowe imprezy są świetną okazją do zaprezentowania światu swojego wyrafinowanego i bardzo drogiego gustu.

ZOBACZ: Kylie Jenner i jej pierwsza okładka Vogue. Wydanie wrześniowe, czyli od razu z rozmachem

Wczoraj wieczorem w Nowym Jorku gwiazdy i celebryci zebrali się na gali MTV Video Music Awards 2018. Wśród zaproszonych gości znalazła się m.in. Kylie Jenner, która nie odmówiła sobie okazji do spotkania z fotoreporterami.

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Kylie jak zwykle solidnie przygotowała się do wyjścia na imprezę. Na tę okazję wybrała piękną dopasowaną sukienkę od Toma Forda o kroju dłuższej marynarki. I jak wiadomo – stylizacja nie byłaby kompletna bez efektownej biżuterii…

Kylie Jenner Lorraine Schwartz

Kylie przed galą spotkała się z ulubioną jubilerką gwiazd – Lorraine Schwartz. Tak, to dokładnie ta sama projektantka biżuterii, która odpowiada za większość pierścionków zaręczynowych gwiazd. Kylie chciała, aby wszystkim odebrało mowę i wczorajszego wieczoru zmierzyła mnóstwo pierścionków z wielkimi diamentami.

Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze spotkania z Lorraine. Obok zdjęcia znalazł się wymowny podpis.

– Gdy pojawia się Lorraine Schwartz i zdobisz swoje długie palce…

Ostatecznie stanęło na pierścionku z trzema kamieniami o łącznej masie 38 karatów. Chyba nawet nie chcemy wiedzieć ile warte jest to cudo…

when @lorraineschwartz comes and graces these long fingers ?

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @Kyliejenner

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony