Dlaczego Księżna Kate nie odpoczywa po porodzie?

Dlaczego Księżna Kate nie odpoczywa po porodzie?

Dlaczego Księżna Kate nie odpoczywa po porodzie?

Kilka godzin po narodzinach dziecka uśmiechała się do fotoreporterów.

Księżna Kate urodziła trzecie dziecko!

Informacją o narodzinach trzeciego Royal Baby żyje dosłownie cały świat. Księżna Kate i Książę William powitali wczoraj na świecie drugiego syna. Wczoraj rano na oficjalnym Twitterze Rodziny Królewskiej pisano o wczesnym stadium porodu Kate, a ta już kilka godzin później uśmiechała się do fotoreporterów.

ZOBACZ: Meghan Markle założyła sukienkę Self Portrait i… kobiety zwariowały!

Dlaczego nikt nie pozwolił Kate odpocząć?

Nie jest żadną tajemnicą, że poród to ogromny wysiłek, a po nim kobieta zazwyczaj jest wykończona. I chyba każda mama zgodzi się ze mną, że ostatnią rzeczą, na jaką ma się ochotę kilka godzin po urodzeniu dziecka jest wskoczenie z elegancką sukienkę, buty na wysokim obcasie i pozowanie do zdjęć.

Trochę zszokowało mnie, gdy ostatnio przeczytałam, że Kate zaraz po porodzie musi oddać się w ręce fryzjera, makijażystki i stylistki. Cały glam squad po każdym porodzie dba o jej idealny wygląd, wszystko po to, aby Księżna jak najszybciej mogła spotkać się z czekającymi przed szpitalem fotoreporterami. Jest to część tradycji, która od lat towarzyszy Rodzinie Królewskiej. Efekt? Zobaczcie i oceńcie same. Według mnie Kate wygląda, jakby wróciła ze SPA, wygląda na wypoczętą (a z pewnością nie jest) i bardzo szczęśliwą.

ZOBACZ: Tak wyglądają zaproszenia na ślub Księcia Harry’ego i Meghan Markle

Welcome to the family. Thank you everyone for your kind wishes.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Kate Middleton – czerwona sukienka

Nikogo nie powinno już szokować, że ogromne zainteresowanie wzbudziła sukienka, w której księżna zaprezentowała się pod szpitalem. Portale rozpisują się o podobieństwie do sukienki, w której Księżna Diana pokazała pod szpitalem Księcia Harry’ego.

Sukienka Kate to projekt Jenny Packham, jednej z jej ulubionych projektantek mody. Znając ceny kreacji od Jenny Packham można obstawiać, że projekt, który wybrała księżna mieściła się w przedziale cenowym od 3 do 7,5 tysięcy dolarów. Uzupełnieniem były klasyczne szpilki w odcieniu nude od Gianvito Rossi. Te kosztowały 675 dolarów.

ZOBACZ: Brytyjczycy zwariowali na punkcie pierścionka Meghan Markle! W Londynie…

Zdjęcia: Instagram / @kensingtonroyal

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony