Czekacie na ostatni sezon House of Cards? Premiera jeszcze w tym roku!

Czekacie na ostatni sezon House of Cards? Premiera jeszcze w tym roku!

Czekacie na ostatni sezon House of Cards? Premiera jeszcze w tym roku!

Będzie krótko i na temat. Wszyscy fani seriali Netflixa, a w szczególności House of Cards, z pewnością zacierają ręce. Netflix właśnie poinformował, że szósty i zarazem ostatni sezon serialu będzie miał premierę jeszcze w tym roku. A dokładniej – 2 listopada.

ZOBACZ: Lubicie mroczne seriale? Musicie zobaczyć Dark!

House of Cards 6 sezon

Nagrodzona Złotym Globem i nominowana do nagrody Emmy Robin Wright powróci jako Prezydent Stanów Zjednoczonych w szóstym i ostatnim sezonie nagradzanego i przełomowego serialu House of Cards. Do obsady szóstego sezonu dołączyli nominowani do Oscara Diane Lane oraz Greg Kinneare, a także Cody Fern. W ostatniej odsłonie, obok Robin Wright, powrócą również: nominowany do nagrody Emmy Michael Kelly, Jayne Atkinson, nominowana do Oscara Patricia Clarkson, nominowana do Emmy Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver. Producentami wykonawczymi House of Cards są Melissa James Gibson i Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen​, Dana Brunetti​, Eric Roth​, Michael Dobbs​ i Andrew Davies​. Twórcą serialu jest Beau Willimon​, a za produkcję odpowiada Donen/Fincher/Roth oraz studio MRC dla Netflix.

Czekacie na ostatni sezon House of cards? Premiera jeszcze w tym roku!

W 2013 roku House of Cards stał się pierwszym oryginalnem serialem internetowym, który nominowano do nagrody Primetime Emmy Awards w najważniejszych kategoriach. Serial otrzymał do tej pory 53 nominacji i 7 nagród Emmy – w tym pierwszą w historii nagrodę w głównej kategorii dla serwisu streamingowego dla Davida Finchera za “Wybitną reżyserię serialu dramatycznego”. House of Cards zdobył także 2 Złote Globy i 6 nominacji. Pośród licznych wyróżnień znajdują się także: 11 nominacji i 2 nagrody Stowarzyszenia Aktorów Filmowych, nagroda Amerykańskiego Instytutu Filmowego, 4 nominacje  i jedna Nagroda Gildii Amerykańskich Scenarzystów, 2 nominacje do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, 4 nominacje do Nagrody Amerykańskiej Gildii Producentów Filmowych, 2 nominacje do Nagrody Amerykańskiej Gildii Reżyserów Filmowych i Nagroda Peabody’ego.

Więcej informacji o serialu znajdziecie TUTAJ.

Kto nie może się doczekać?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Na podstawie materiałów prasowych Netflix

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony