Burza w sieci. Tak, modelka na okładce Vogue to… Gigi Hadid!

Burza w sieci. Tak, modelka na okładce Vogue to… Gigi Hadid!

Burza w sieci. Tak, modelka na okładce Vogue to… Gigi Hadid!

Chociaż ciężko ją rozpoznać…

W sieci rozpętała się prawdziwa burza. Winowajcami całego zamieszania są Gigi Hadid, Steven Klein i włoska edycja magazynu Vogue. Kilka dni temu światło dzienne ujrzała okładka majowego wydania magazynu i… wszyscy zamarli.

ZOBACZ: Gigi Hadid pokochała PLNY LALA!

Gigi Hadid na okładce Vogue Italia

Modelka jest nie do poznania. Gdy zobaczyłyśmy ją po raz pierwszy, potrzebowałyśmy dobrej chwili, żeby dostrzec Gigi. Chociaż dostrzec to złe określenie, bo w zidentyfikowaniu Hadid pomógł nam jedynie podpis obok zdjęcia. I niestety piękny kombinezon od Dolce&Gabbana, który miał błyszczeć na pierwszym planie, został zepchnięty w cień…

Dlaczego rozpętała się burza? Wszystko przez kolor skóry modelki… A ten zdecydowanie jest ciemniejszy niż w rzeczywistości. Opalenizna to sprawka ogromnych ilości bronzera i obróbki graficznej.

Burza w sieci. Gigi Hadid z przyciemnioną skórą na okładce Vogue Itatia

Pod zdjęciem okładki pojawiły się praktycznie same nieprzychylne komentarze. Większość osób zarzucała magazynowi, że jeżeli chcieli mieć na okładce ciemnoskórą modelkę to zamiast nienaturalnie przerabiać Gigi – mogli taką zatrudnić.

Gigi Hadid tłumaczy się z okładki Vogue Italia

Takiej burzy nie mogła zignorować sama bohaterka skandalu. Na jej Instagramie pojawił się obszerny wpis, w którym tłumaczyła, że po wyjściu ze studia fotograficznego nie ma już żadnego wpływu na dalszą pracę nad zdjęciami. Zaprezentowała również zdjęcie zrobione właśnie po opuszczeniu planu sesji zdjęciowej, na którym prezentuje się zupełnie inaczej niż na okładkowym zdjęciu…

ZOBACZ: Zachwycamy się Kim Kardashian i jej okładkami Elle

Burza w sieci. Gigi Hadid z przyciemnioną skórą na okładce Vogue Itatia

Zdjęcia: Materiały Prasowe Vogue Italia / Instagram

Ulubione kosmetyki do pielęgnacji twarzy Kim Kardashian

La Mer - Genaissance de La Mer The Serum Essence

Działanie: liftingujące, wygładzające, regenerujące
Rodzaj skóry: każdy rodzaj skóry
Silnie skoncentrowana formuła przenika przez skórę dostarczając jej wyjątkowych składników aktywnych i błyskawicznie przepełnia ją nową, witalną energią. Z dnia na dzień odnowa jest coraz bardziej widoczna, a skóra wygląda na promienną, gładką i krystalicznie czystą.
The Serum Essence, przełomowa pierwsza kuracja z nowej linii Genaissance de La Mer Collection, zrodziła się z czystego Crystal Miracle Broth™, który przyspiesza naturalne procesy odnowy skóry. Linie i zmarszczki stają się mniej widoczne, skóra wyraźnie wygładzona, wzrasta produkcja naturalnego kolagenu i elastyny w skórze, pory stają się ściągnięte, a bariera skóry wzmocniona. Zmysłowy złoty flakon, inspirowany ciepłym kolorem Crystal Miracle Broth™, został zaprojektowany specjalnie z myślą o tej cennej formule. Niewielkie okienko ukazuje zawartość - doskonałe serum, a elegancka pipetka służy do dokładnej aplikacji każdej kropli serum.
Cena: 630 dolarów - 2 459 zł
« 1 z 17 »

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony