Beyonce gwiazdą wrześniowego numeru amerykańskiego Vogue!

Beyonce gwiazdą wrześniowego numeru amerykańskiego Vogue!

Beyonce gwiazdą wrześniowego numeru amerykańskiego Vogue!

Wrześniowy numer Vogue to coś, na co cały świat mody zawsze czeka z wielką niecierpliwością. Kilka dni temu prezentowałyśmy Wam okładkę (a raczej okładki) wydania brytyjskiego z Rihanną w roli głównej, dzisiaj światło dzienne ujrzały okładki wydania amerykańskiego. I kto z nich spogląda? Oczywiście, że sama Beyonce!

ZOBACZ: Rihanna przywraca do łask brwi z lat 90. na okładkach brytyjskiego Vogue?

Beyonce Vogue

Od kilku dni plotkowano o tym, że najważniejszy numer Vogue został oddany w ręce divy. Nie było jednak żadnego potwierdzenia, że na okładce wystąpi właśnie ona. A tu nagle dziś… Ogromne i bardzo pozytywne zaskoczenie!

Beyonce stanęła przed obiektywem Tylera Mitchella. Efekt? Bardzo naturalna i nieprzekombinowana sesja zdjęciowa zrobiona na łonie natury. Próżno szukać widocznej ingerencji grafika – ten przy obróbce zdjęć divy nie musiał się dużo napracować.

Gwiazda na pierwszej okładce wystąpiła w pięknej białej sukience Gucci, której uzupełnieniem był bardzo efektowny wianek z kolorowych kwiatów. Przeciwieństwem dla romantycznej stylizacji była czarna suknia zdobiona żółtą, zieloną i czerwoną koronką od Alexandra McQueena, w której gwiazda zapozowała do zdjęcia z drugiej okładki.

Więcej zdjęć z sesji do Vogue znajdziecie w instagramowym poście Beyonce.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Materiały prasowe Vogue / Tyler Mitchell / Instagram / @Beyonce

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony