Anna i Robert Lewandowscy będą mieć drugie dziecko! Trenerka jest w ciąży

Anna i Robert Lewandowscy będą mieć drugie dziecko! Trenerka jest w ciąży

Anna i Robert Lewandowscy będą mieć drugie dziecko! Trenerka jest w ciąży

Informacją tą żyje nie tylko cała Polska. I chyba nie będzie przesadą, jak napiszemy, że mówi o tym cały świat. Jedna z najbardziej lubianych polskich par – Anna i Robert Lewandowscy – już po raz drugi zostaną rodzicami!

ZOBACZ: Kenza Zouiten urodziła synka!

Anna Lewandowska w ciąży

Robert podzielił się szczęśliwą nowiną podczas wczorajszego meczu Bayern Monachium – Olympiakos Pireus. Oczywiście zrobił to w swoim stylu… Po zdobytym golu – swoją drogą już 59. w historii jego występów w Champions League – zaskoczył nietypową i widzianą już po raz drugi cieszynką. Piłkarz pod koszulkę włożył piłkę, a do ust… kciuk! Co to oznacza chyba wszyscy doskonale wiedzą. W ten sposób zakomunikował całemu światu, że już niedługo po raz drugi zostanie ojcem!

Anna Lewandowska druga ciąża

Dobrą nowinę potwierdziła również Anna Lewandowska.

Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy… To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego❤ Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze❤ Buziaki dla wszystkich a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam❤ – napisała na Instagramie Anna Lewandowska.

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko serdecznie pogratulować!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zdjęcia: Instagram / @annalewandowskahpba / @_rl9

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony