ZO ® SKIN HEALTH – Oraser® Cellulite Control

ZO ® SKIN HEALTH – Oraser® Cellulite Control

ZO ® SKIN HEALTH – Oraser® Cellulite Control

Cellulit to powszechny problem, ponieważ dotyka on około 90% kobiet i niektórych mężczyzn. To dolegliwość niezależna od posiadanego typu sylwetki.  Defekt ten spowodowany jest takimi czynnikami jak: nieprawidłowa dieta, brak aktywności fizycznej, zaburzenia hormonalne, a nawet zaburzenia rytmu snu. Myśl o odsłonięciu ciała, przeraża niejedną kobietę i odbiera jej pewność siebie. Marka ZO® Skin Health, mając świadomość skali tego problemu, wychodzi na przekór, wprowadzając na rynek preparat, który pozwala osiągnąć pozytywne rezultaty w walce z cellulitem, zmniejszając jego widoczność i zapobiegając jego wystąpienia w przyszłości.

ZOBACZ: INSTITUT ESTHEDERM – ABSOLUTE FIRMING CONTOURING BODY CARE

ZO SKIN HEALTH balsam

Oraser® Cellulite Control to stanowiąca przełomowe odkrycie kompozycja składników, która działając przez 24 godziny na dobę, poprawia wygląd i kształt ud. Preparat natychmiast ujędrnia i wyraźnie wygładza skórę, jednocześnie wysmuklając biodra, uda i pośladki. Bogactwo ekstraktu z planktonu przyspiesza metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe, dodatkowo wyszczuplając i napinając skórę. Składnikiem odpowiedzialnym za wstrzymywanie procesu odkładania zapasów tłuszczowych jest naturalny kompleks pozyskiwany z cukru – izomerat sacharydowy, który ponadto pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność. Enzym odpowiedzialny za odkładanie się tłuszczu, dodatkowo blokuje obecność alginianu metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny, który co więcej, poprawia mikrokrążenie
i redukuje nierówności skórne. Dzięki formule preparatu uzupełnionej o składniki jak kofeina, koenzym A i karnityna, pobudza metabolizm, w celu przyspieszenia rozkładu tkanki tłuszczowej.

WSKAZANIA

Cellulit / pielęgnacja po lipolizie

NAJWAŻNIEJSZE SKŁADNIKI

  • Ekstrakt z planktonu: stymuluje metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe. Wyszczupla oraz napina skórę.
  • Izomerat sacharydowy: hamuje proces odkładania nowych zapasów tłuszczowych w ciągu nocy, gromadzących się w związku z zaburzonymi rytmami okołodobowymi ciała.
    Stymuluje produkcję nowego kolagenu, dodatkowo ujędrniając skórę.
  • Alginian metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny: poprawia mikrokrążenie i fakturę skóry blokując enzym odpowiedzialny za gromadzenie tłuszczu (lipazę lipoproteinową – LPL).
  • Fosfatydylocholina: usprawnia pracę lipaz rozkładających tłuszcz. Powszechnie wykorzystywana w zabiegach mezoterapii.
  • Kofeina, koenzym A i karnityna: stymulują metabolizm, by przyspieszyć rozkład tkanki tłuszczowej.
  • Wyciąg z chrzęścicy kędzierzawej (Chondrus crispus): natychmiast ujędrnia i napina skórę, widocznie poprawiając jej fakturę i wygląd obszarów dotkniętych cellulitem.
  • Gliceryna i betaina: utrzymują odpowiednie nawodnienie skóry i przywracają poprawne działanie bariery skórnej.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, na czystą, osuszoną skórę. Nakładać obficie na wszystkie części ciała dotknięte cellulitem i sąsiednie rejony, zwłaszcza na skórę na biodrach, udach i pośladkach.

UWAGA: Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Jeśli pojawią się i będą utrzymywać: wysypka lub podrażnienie, należy przerwać aplikację preparatu i skonsultować się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli preparat dostanie się do oczu, przemyć je chłodną wodą. Chronić przed dziećmi.

POJEMNOŚĆ: 150 G 

CENA: 399 ZŁ

DOSTĘPNOŚĆ W GABINETACH DERMATOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

ZOBACZ: Kosmetyki do codziennej pielęgnacji Kim Kardashian kosztują… 4,5 tysiąca dolarów!

ZO ® SKIN HEALTH - Oraser® Cellulite Control - balsam antycellulitowy

Materiały prasowe ZO ® SKIN HEALTH

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony