TOUS – Oh! The Origin

TOUS – Oh! The Origin

TOUS zawsze przekazuje emocje. Zaskakuje szczegółami, uwodzi zapachem … Ten zapach potwierdza zdolność TOUS do zaskakiwania i uwodzenia – Rosa Tous.

TOUS – Oh! The Origin

Uczucie: niespodzianka.
Jego wyrażenie: Oh!
Na skórze: delikatny rumieniec.
Początek czegoś ekscytującego.

Oh! The Origin to kobieca połowa męskiego homonimu. Jego cel? Rosa Tous wyjaśnia: ?Dzięki tym substancjom zapachowym chcieliśmy zaoferować coś mężczyźnie i kobiecie, którzy cenią wszystko, co klasyczne, ale mają osobowość, która dostosowuje je do naszych czasów, aby je odwrócić, dodać osobisty charakter i zaktualizować.?

Kilka przykładów? Mężczyźni, którzy noszą tradycyjne mokasyny, ale na żółto; zakładają muszkę, ale noszą ją na zewnątrz w koszuli lub sportowej kurtce i spędzają czas w klasycznych, nowoczesnych fryzjerach.

Kobiety, które dopasowują ha owane obrusy swoich babć do designerskich sztućców; ręcznie robią eleganckie zaproszenia na nieformalne brunche w domu i dostosowują perły rodzinne za pomocą zabawnej broszki.

To nowy klasycyzm, nowy dandys, nowa dama. Powrót do tradycyjnego, ale z wysoce dopracowanym akcentem.

ZOBACZ: Gucci – Bloom Acqua di Fiori

Inspiracja

Każdy projekt zawsze wynika z wcześniejszej inspiracji. Czasami jest to osoba kochana lub podziwiana. Czasami miejsce. Często jest to uczucie lub pragnienie, które wywołuje twórczą aktywność i prowadzi do potrzeby zdefiniowania jej, uczynienia jej namacalnym, przekazania emocji innym. Oh! The Origin czerpie inspirację z poczucia uwodzenia.

Przywiązujemy ogromną wagę do perfum, ponieważ wiemy, że jest to idealny sojusznik, aby dopełnić spojrzenie lub przekazać niewidzialną wiadomość. Jest to sposób na pokazywanie emocji, uczuć, tego, jak się czujemy, jak się czujemy i jak chcemy się czuć. Chcieliśmy stworzyć zapach, który będzie przekazywał emocje. Podobnie jak biżuteria, zapachy przywołują wspomnienia i żywe momenty warte zapamiętania. Ten zapach potwierdza zdolność TOUS do zaskakiwania i uwodzenia – Rosa Tous.

Nazwa

Znaczenie nazwy nie może być ignorowane. To pierwszy znak tożsamości. Identyfikuje, nadaje osobowość. W przypadku Oh! The Origin, nazwa daje nam dwa klucze. Pierwsza część, Och ! Mówi o czymś tak kobiecym i miękkim jak emocja. Okrzyk, który wybucha odkryciem czegoś zaskakującego. Drugi, The Origin, można by nazwać ?nazwiskiem? zapachu, i jako taki, znakiem rozpoznawczym rodziny.

The Origin składa hołd naszym początkom w świecie biżuterii, dziedzictwu naszego jubilera, naszej tożsamości. Zaczynając od małego jubilera, odnieśliśmy sukces, z pasją, wytrwałością i poświęceniem, w tworzeniu marki, która jest obecna na pięciu kontynentach. Pochodzenie odnosi się do tego etapu, który położył fundamenty pod to, czym TOUS jest dzisiaj, a nas, jako rodzina. Jest to hołd złożony przeszłości, ale z myślą o przyszłości wypełnionej projektami i nowymi wyzwaniami – Rosa Tous.

Zapach

Wyrafinowane – vintage, zostało sformułowane z jego męskiego odpowiednika tego samego perfumiarza, Daphné Bugey (Firmenich). Rosa Tous określa zapach jako kwiatowy i piżmowy, i podkreśla tę nutę różowego pieprzu nadaje mu poziom odwagi, niezbędny dla charakteru kobiety, która zamierza go nosić.

Tworzenie kobiecego zapachu Oh! wywarł na mnie osobisty wpływ. Musiałem stworzyć wyrafinowany i uwodzicielski i komplementarny zapach. Kobiecy zapach potrzebny do zaproponowania nowej formy nowoczesnego klasycyzmu i łączącego optymizm z uwodzicielską zmysłowością i bogactwem. Aby stworzyć taki zapach, byłem inspirowany
miłosną historią mężczyzny i kobiety Męski zapach, 1920 Origin, jest ucieleśnieniem ducha TOUS; był Przeznaczony dla młodych, wyrafinowanych, eleganckich i atrakcyjny mężczyzna. Wyobraziłem sobie kobietę uwiedzioną przez czysty magnetyzm męskiego zapachu. Zdecydowałem się połączyć róże, które uosabiają romans, z bardziej eleganckim kluczowym elementem zapachem, który jest kultowym duetem klasyki perfumiarstwa. To koktajl: mandarynki, cytryny i czarnej porzeczki. Uwodzenie następnie osiąga bardziej zmysłowe nuty z ciepłym urokiem fal wanilii, piżma,fasolka tonka i ambrozji. Męskie i kobiece zapachy wzajemnie się uzupełniają. Kochające zapachy mają wspólną cechę pozytywną reprezentowane przez różowy pieprz w jednym i drugim zapachu. Oba aromaty mają również wspólny smak dla wyrafinowanej elegancji, poprzez typ uwodzenia, które prowadzi do wyróżniającej się wysokiej jakości ambrozji – 
Daphné Bugey.

ZOBACZ: BOTTEGA VENETA – KNOT EAU ABSOLUE

TOUS - Oh! The Origin

Materiały prasowe Tous

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony