TOUS – Gems Power – zapach na wiosnę 2019

TOUS – Gems Power – zapach na wiosnę 2019

TOUS – Gems Power – zapach na wiosnę 2019

Ziemia podarowuje nam niezwykle ukształtowane skały; drogocenne, wyjątkowe, niepowtarzalne i cenne kamienie, które sprawiają, że czujemy się dobrze i napełniają nas radością swoim kolorem i wyrazistością.

ZOBACZ: TOUS – Oh! The Origin

Kamienie szlachetne to fascynacje naturą, wdzięki, które pozwalają dłoniom ekspertów od biżuterii wyrzeźbić klejnoty i przekształcić je w biżuterię o ogromnej wartości.Nazywa się je ?cennymi?, ponieważ są wyjątkowo rzadkie i trudne do znalezienia. Są cenne ze względu na ich kolor, połysk, wytrzymałość, a wszystko to pozwala GEMS mieć specjalną moc.

Wszyscy lubimy nosić szlachetny kamień, dzięki czemu czujemy się dobrze, wyjątkowi, pełni pozytywnej energii. Naszyjnik, pierścionek, te wspaniałe wisiorki, które sprawiają, że czujesz się fenomenalnie … TOUS EAU DE TOILETTE przygotowało w tym roku specjalną edycję, która ujawnia moc tych kamieni i przekształciła tę moc w cudowny zapach z kolorami i mocą szlachetnych klejnotów: TOUS GEMS POWER.

TOUS perfumy

TOUS - Gems Power - nowy zapach na wiosnę/lato 2019

The Design

Turmalin to dziwactwo natury, które przyjmuje jasny, radosny zielony kolor i wtapia go w intensywny, wesoły róż.I wszystko w jednym klejnocie! Który został teraz zamieniony w butelkę naszego zapachu.

Białe pudełko z efektownymi klejnotami, z lekkim połyskiem, ujawnia wielką tajemnicę: te klejnoty mają wielką moc i są obecne w tym zapachu, TOUS Gems Power.

Nazwa tego zapachu wyróżnia się jasnym złotem, a po otwarciu pudełka, pierwszą rzeczą, którą można znaleźć, jest tradycyjne wieczko wody toaletowej TOUS i symbol TOUS, w kolorze różowego arbuza Turmalin.

Zapach

Olfactory family: FRUITY FLORAL MUSK

Nuty głowy: włoska bergamotka, włoski mandaryn Orpur, jabłko Granny Smith, czerwone jagody Orpur *.

Nuty serca: żółta piwonia, ekstrakt z jaśminu sambac z Indian (Orpur)

Nuty bazy: białe piżmo, ambra, wanilia i atlantowy olejek cedrowy (Orpur)

* Orpur to certyfkat doskonałości przyznawany przez Givaudan Laboratories najlepszym surowcom.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Tous

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony