Schwarzkopf Professional – Goodbye Yellow

Schwarzkopf Professional – Goodbye Yellow

ZAPOMNIJ O ŻÓŁTYCH TONACH

Chłodny blond to kolor sezonu! W zatrzymaniu na dłużej wymarzonego odcienia blond pomoże teraz nowy szampon Goodbye Yellow od Schwarzkopf Professional.

Pielęgnacja włosów blond

Najgorętszy kolor sezonu? Chłodny blond! Niezwykle efektowny, ale jednocześnie trudny w pielęgnacji. Teraz w zachowaniu idealnego odcienia pomoże nowa propozycja Schwarzkopf Professional ? szampon Goodbye Yellow.

Szampon Goodbye Yellow to pierwszy szampon Schwarzkopf Professional tonujący odcienie żółtości o bardzo wysokiej zawartości pigmentu, bez siarczanów SLS/SLES, który szybko neutralizuje wszystkie żółte podtony na włosach rozjaśnianych, zapewniając efekt chłodnych koloryzacji blond.

Utrzymanie na włosach idealnie czystego, jasnego odcienia blond jest możliwe dzięki doskonałej recepturze z pH wynoszącym 4.5. Po nałożeniu produktu fioletowe pigmenty koloru szybko przylegają do włosów, w efekcie zapewniając maksymalną neutralizację.

ZOBACZ: Włosy w rozmiarze XXL. Jak zapewnić im mega objętość?

Schwarzkopf Professional - Goodbye Yellow

Wraz z wprowadzeniem nowego produktu Schwarzkopf Professional przygotował również nowe stylizacje i usługi z wykorzystaniem nowego produktu.

Stylizacje i usługi CHŁODNY BLOND

Rekomendowane do wyrównania ciepłych podtonów po usłudze wstępnego rozjaśniania i rozmieszczenia koloru, zapewnia świeży i jasny, chłodny kolor blond

Stylizacje i usługi NEUTRALNY BLOND

Pomaga podkreślić czysty odcień blond i zapewnia bardziej równomierne przechodzenie odcieni. Wspomaga utrzymanie pożądanego chłodnego odcienia blond pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie.

Stylizacje i usługi DADDY COOL

Umożliwia poszerzenie oferty dla mężczyzn poprzez zaoferowanie chłodnych akcentów dla każdego rodzaju włosów.

Stylizacje i usługi GRANNY GREY

Szybkie rozwiązanie, umożliwiające błyskawiczne rezultaty wpisujące się w najnowszy trend z mediów społecznościowych, czyli uzyskanie idealnie  szarego odcienia włosów na jaśniejszym odcieniu bazowym

Rekomendowana cena detaliczna szamponu Goodbye Yellow poj. 300 ml ok 67 zł brutto.

materiały prasowe Schwarzkopf Professional

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony