SAY MAKEUP – pędzle do makijażu oczu i twarzy

SAY MAKEUP – pędzle do makijażu oczu i twarzy

SAY MAKEUP – pędzle do makijażu oczu i twarzy

Makijaż to sztuka, a każda artystka ma swoje ulubione narzędzie pracy – pędzle. Akcesoria, bez których żaden make-up nie może się udać. Marka SAY MAKEUP doskonale zna zasady perfekcyjnego makijażu, dlatego stworzyła 12 unikalnych pędzli o najwyższej jakości i wyjątkowym designie.

Pośród produktów marki SAY MAKEUP każdy znajdzie coś dla siebie. Praktyczny zestaw pędzli do zadań specjalnych pozwoli wyczarować wyśniony makijaż. Ręcznie robione akcesoria do make-upu to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia. Do ich wykonania zostały użyte wyłącznie bezpieczne materiały, które sprawiają, że pędzle są niezwykle trwałe.

ZOBACZ: Pędzel do blendowania – nie wyobrażamy sobie bez niego makijażu. Co polecamy?

Profesjonalne pędzle do makijażu

1. DUAL ENDED BROW BRUSH – PODWÓJNY PĘDZEL DO BRWI ( cena: 69 ZŁ)

Na wszystko jest więcej niż jeden sposób. Szczoteczka pomoże okiełznać Twoje brwi, a precyzyjna końcówka nada im wyrazisty kształt. Używaj pędzla z pudrami, żelami i kremami do brwi.

2. LIP BRUSH – PĘDZEL DO UST ( cena: 69 ZŁ)

Gdy masz 5 minut do spotkania i malujesz się w windzie, dobry pędzel uratuje Ci życie. Dzięki niemu możesz nałożyć szminkę lub błyszczyk z niebywałą precyzją albo błyskawicznie wygładzić kontur ust.

3. EYE PENCIL CREASE BRUSH – PĘDZEL DO ROZCIERANIA CIENI ( cena: 79 ZŁ)

Chcesz poznać sekret? Gęste włókna tego pędzla blendują i rozmazują eyeliner, a ostry koniuszek nadaje przydymiony wygląd.

4. EYE BLENDING BRUSH – PĘDZEL DO BLENDOWANIA CIENI ( cena: 89 ZŁ)

Niech Twój cień do powiek podkreśli błysk w oku! Z tym sprytnym pędzlem nałożenie produktu trwa zaledwie chwilę. Rozetrzyj go posuwistymi i okrężnymi ruchami, a potem dodaj głębi, używając czubka pędzla.

5. EYE SHADING BRUSH – PĘDZEL DO CIENI ( cena: 89 ZŁ)

Od dziś masz asa w rękawie. Sięgaj po niego zawsze, gdy nabierzesz ochoty na efekt smokey eyes. Możesz nim również cieniować, blendować i rozmazywać każdy cień do oczu i eyeliner.

6. CONTOUR BRUSH – MAŁY PĘDZEL DO KONTUROWANIA ( cena: 89 ZŁ)

Nie musisz przestrzegać cudzych zasad! Stwórz własny styl, używając pędzla, który precyzyjnie konturuje, delikatnie aplikuje cienie i rozświetla łuk brwiowy. Potraktuj to jako dobrą zabawę!

7. SLANTED FOUNDATION BRUSH – PĘDZEL DO PODKŁADU ( cena: 109 ZŁ)

Definicja piękna zależy tylko od Ciebie. Skośna główka pędzla dopasowuje się do kształtu twarzy i gładko rozprowadza podkład. Najpierw go nałóż, a potem rozetrzyj, by uzyskać nieskazitelny rezultat.

8. DUAL FIBER FOUNDATION BRUSH – PĘDZEL DO PODKŁADU ( cena: 119 ZŁ)

Dwa rodzaje włosia i jeden cel – nieskazitelnie gładka skóra. Główka typu dual fiber dostosowuje stopień krycia do Twoich potrzeb, niezależnie od rodzaju podkładu.

9. CHEEK BRUSH – PĘDZEL DO RÓŻU ( cena: 109 ZŁ)

Możesz być każdą z tysiąca dziewczyn, które w Tobie drzemią! Wystarczy moment, by rozjaśnić twarz i podkreślić kości policzkowe. Ulubiony róż lub bronzer nakładaj podłużnymi ruchami pędzla.

10. ANGLED CHEEK BRUSH – PĘDZEL DO KONTUROWANIA POLICZKÓW ( cena: 129 ZŁ)

Jak sprawić, by wieczór był niezapomniany? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! To maleństwo idealnie nakłada produkty do policzków i twarzy, dostosowując się do jej kształtu.

11. POWDER BRUSH – PĘDZEL DO PUDRU ( cena: 139 ZŁ)

Twój styl to Twój manifest, więc mów śmiało! Pędzlem o kulistym kształcie nałożysz na twarz puder jak profesjonalistka. Podłużne pociągnięcia i okrężne ruchy zapewnią idealny efekt końcowy.

12. FINISHING BRUSH – PĘDZEL DO WYKOŃCZENIA ( cena: 139 ZŁ)

Nie potrzebujesz instruktażu, żeby być wspaniała! Ten pędzel zaprojektowano tak, aby pobierał dokładnie tyle pudru czy rozświetlacza, ile trzeba, a potem z niezwykłą precyzją rozcierał na Twojej skórze różnorodne kolory.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Say Makeup

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony