Rituals – The Ritual of Holi

Rituals – The Ritual of Holi

The Ritual of Holi Bath Bomb Flower

Musuje, wiruje, nadając zupełnie nowy sens rytuałowi kąpieli. Z pomocą naszej magicznej bomby kwiatowej do kąpieli będziesz pachnieć jak róża. Wrzuć nasza bombę kwiatowa do wanny i przygotuj się na kolorową, zapachową sensacje.

Połączenie cudownej białej lilii i smakowitej brzoskwini tworzą słodki jak landrynka zapach, który sprawi, że ty i twoja skóra będziecie bardzo zadowoleni.

Odpakuj kule do kąpeili gdy twoja wanna będzie prawie już pełna. Wejdź do wanny, wrzuć kulę do kąpieli pod bieżącą wodę co uaktywni składniki musujące. Obracaj kule w wodzie aż do całkowitego jej rozpuszczenia. Ciesz się eksplozją zapachu, koloru i zabawy.

Cena: 25 zł

The Ritual of Holi Bath Bomb Flower

The Ritual of Holi Crackling Body Mousse

Podobnie jak ty, ten mus to coś więcej niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Jego unikalna musująca formuła nie tylko chłodzi, ale jednocześnie nawilża. Wmasuj go w skórę i poczuj jego oryginalne chłodząco-nawilżające działanie . Odświeżający, kojący i zabawny dla wszystkich zmysłów.

Urocza biała lilia i słodki kwiat brzoskwini mieszają się, tworząc słodko-cukierkowy zapach, który pozostawia cudowną słodycz na skórze. Efekt chłodzenia sprawia, że idealnie nadaje się po opalaniu, utrzymując skórę w doskonałym stanie.

Cena: 38 zł

The Ritual of Holi Crackling Body Mousse

The Ritual of Holi Shower Jelly

Twoi przyjaciele będą ci zazdrościć! Kulfi to odżywczy żel pod prysznic o konsystencji między mydłem w płynie a mydłem w kostce, a po dodaniu wody przemienia się w zabawną galaretkę. Dzięki swojej konsystencji sprawia wyjątkowo przyjemne uczucie pod prysznicem.

Kulfi rozpływa się na skórze, pozostawiając ją miękką, elastyczną i pachnącą jak pyszny indyjski deser którym jest inspirowany. Kojący kwiat Flamingo i musujący różowy grejpfrut łącząc się, są jak przyjęcie dla Twojej skóry.
Świeży i promienny. To wyjątkowo smaczna część codziennego rytuału prysznica.

Kulfi to swobodna zabawa. Żel (o konsystencji galaretki) spieni się na myjce albo bezpośrednio na skórze co sprawi że poczujesz efekt łaskotania. Żel można włożyć do zamrażalki lub lodówki jeśli chcemy poczuć efekt większego schłodzenia.

Cena: 33 zł

The Ritual of Holi Shower Jelly

The Ritual of Holi Shower Foam Flower

Baw się dobrze pod prysznicem! Zabawa zaczyna się już po naciśnięciu butelki, kiedy pojawia się piana w postaci rozkwitającego kwiatu. Poczuj prawdziwą moc kwiatowego prysznicu, kiedy wmasowując piankę w skórę nadajesz jej miękkość podobną do kwiatowego płatka.

Kojący kwiat Flamingo i musujący różowy grejpfrut łącząc się, pozostawia Twoja skórę świeżą i promienną.

Materiały Prasowe Rituals

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony