Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

BLASK, nie tylko ?od święta?…

Szukasz świątecznego prezentu, który zachwyci? FOREO przedłuża magię świąt z miłości do naszych najbliższych!

Świąteczna radość od FOREO, czyli gładka i promienna cera, jest najlepszym, co możesz podarować bliskim, wspierając ich w noworocznych postanowieniach! Inteligentne urządzenia do pielęgnacji twarzy FOREO to najwyższej klasy beauty gadżety, które zmobilizują nas do pielęgnacyjnej rutyny przez cały rok. Zajrzyj do worka Świętego Mikołaja i zdecyduj, jakie produkty FOREO powędrują do tych, których kochasz.

Foreo Here & There

Para jak z obrazka

Inteligentne urządzenia do oczyszczania twarzy zadowolą każdą z Twoich przyjaciółek ? ale także ich drugie połówki! Zestaw Here & There składa się z dwóch szczoteczek FOREO. LUNA mini 2 będzie doskonała dla kobiety, która lubi dbać o cerę, a mniejsza LUNA play pomoże mężczyźnie oczyścić twarz i przygotować ją do golenia. Jeden prezent ? podwójny efekt. #couplegoals

Dostępne wyłącznie na sephora.pl

Cena: 599 zł

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

Foreo LUNA mini 2

Dla Millenialsów na Gwiazdkę

Nastolatki, które były w tym roku wyjątkowo grzeczne, z pewnością ucieszy bestseller FOREO i faworyt blogerek urodowych ? szczoteczka LUNA mini 2. Wykonano ją w całości z ultrahigienicznego silikonu, a jej trzystrefowa główka będzie odpowiednia do każdego typu cery. Utrzymana w najmodniejszym odcieniu millennial pink ? lub pięciu innych kolorach ? będzie prezentem z gwarancją radości.

Cena: 599 zł

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

Foreo LUNA 2

Postanów, że będzie pięknie

Każdy zasługuje, aby dbać o siebie na najwyższym poziomie. Podaruj swojej mamie wyjątkową szczoteczkę LUNA 2. Poza oczyszczającą główką, dopasowaną do typu cery, zawiera także powierzchnię do masażu anti-aging i wykorzystuje ulepszone pulsacje T-Sonic?. Wraz z nowym rokiem, niech rozpocznie się era pięknej, młodej skóry o wyjątkowym blasku.

Cena: 799 zł

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

Foreo UFO

Rok dobrej zabawy

Przygotowania na wielkie wyjście to część imprezowych przyjemności! Dla miłośniczek natychmiastowych efektów, wybierz inteligentne urządzenie UFO, które łączy w sobie nowoczesne technologie z tradycyjną koreańską pielęgnacją. Aktywowana przez UFO, 90-sekundowa maska doskonale przygotuje skórę na każdą okazję ? będzie też szybszym i wygodniejszym rozwiązaniem niż zabiegi bankietowe. FOREO UFO to pielęgnacja i zabawa nie z tej ziemi!

Cena: 1199 zł

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

Foreo UFO mini

Promiennie zawsze i wszędzie

Przy urządzeniach do pielęgnacji twarzy UFO, zwykłe maseczki w płachcie zdają się być przeżytkiem. Sprawdzone koreańskie formuły nabierają kosmicznej mocy, dzięki UFO mini. W każdym miejscu i w każdej chwili, gdy masz wolne 90 sekund, zapewni ono Twoim bliskim zabieg jak w spa. Jedyną różnicą, między urządzeniem UFO mini a UFO, jest nieznacznie mniejsza gama aktywowanych masek. Poręczna wersja zapewnia jednak równie wielkie efekty, a będzie idealna dla każdej podróżniczki w Twoim życiu.

Cena: 749 zł

Propozycje świątecznych prezentów od Foreo

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Foreo

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony