POLICE – TO BE TATTOOART

POLICE – TO BE TATTOOART

TO BE TATTOOART to perfumy dla młodych, modnych, wolnych duchów, których cechuje silna osobowość. Perfumy inspirowane tatuażem, który stał się współczesnym językiem, wyrażeniem osobowości i poglądów trwały symbolem na ciele, który wyraża naszą osobowość.

Róża jest uważana za królową tatuaży. Uchodzi za jeden z najpiękniejszych kwiatów, którym od dawien dawna zachwycają się nie tylko miłośnicy przyrody. Wielka popularność motywu róży w tatuażu wynika z tego, że może on dobrze wyglądać w dowolnym kształcie, rozmiarze, kolorze i stylu, dzięki czemu pasuje każdemu. Istnieje mnóstwo sposobów na zaprojektowanie unikalnego i wyjątkowego tatuażu z różą. Kwiat ten wyraża piękno, pasję i tajemnicę życia.

ZAPACH MĘSKI – DRZEWNY, AROMATYCZNY

Chrupiąca werbena otwiera ten zapach wraz z tajemniczą elegancją kardamonu i świeżej czarnej porzeczki, a następnie eksploduje aromatycznym sercem, które bazuje na nowoczesnej i intrygującej nucie ambry i fasoli Tonka. Zdecydowany i trwały zapach dla mężczyzny, który lubi ryzyko? wolny duch.

POLICE - TO BE TATTOOART - zapachy dla niego i dla niej 2019

ZAPACH DAMSKI – KWIATOWY, PUDROWY, GOURMAND, DRZEWNY, OWOCOWY

Ten zapach jest połączeniem nowoczesnej kobiecości i uwodzicielskiej mocy. Otwiera się delikatnym kwiatem jabłka, owocową śliwką i pysznym syropem klonowym. Intensywny jaśmin w połączeniu z kandyzowanym fiołkiem i dziką różą uzupełnia pikantna frezja. Miękkie akordy piżma są otoczone kremowym drzewem sandałowym i aksamitną nutą słodkich pianek w bazie.

POLICE - TO BE TATTOOART - zapachy dla niego i dla niej 2019

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Police

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony