O’right – Recoffee Caffeine

O’right – Recoffee Caffeine

Recoffee Caffeine Shampoo

Scalp Activator and Hair Root Strengthener – wzmacniający, przeciw wypadaniu włosów.

Szampon zawiera w składzie naturalną kofeinę pozyskiwana  z ziaren kawy oraz  ekstrakty roślinne: ekstrakt z wiązówki błotnej,  ekstrakt z dymnicy pospolitej. Odżywia cebulki włosów, dzięki czemu wzmacnia włosy i hamuje ich wypadanie, działa również rewitalizująco na łodygi włosów. Stosowanie szamponu powoduje, że włosy są zdrowsze, mocne i odżywione.

Niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy, chwilę masować, następnie spłukać. Polecany do użycia z odżywką Caffeine Conditioner.

Pojemność: 400 ml

Cena: 132 zł

ZOBACZ: O’right – Caffeine Botanical Scalp Revitalizer

Co na wypadające włosy?

Caffeine Conditioner

Nourishing repair treatment

Odżywka wzmacniająca z formułą na bazie naturalnego ekstraktu kofeiny, olejku kawowego i hydrolizowanych protein pszenicy. Dzięki aktywnym składnikom wnika głęboko w łodygę włosa, odżywia, włosy stają się mocniejsze i zdrowsze.

Za gładkość i bardzo dobre rozczesywanie włosów odpowiada ekstrakt z canoli, który także przeciwdziała elektryzowaniu się i puszeniu, utrzymuje włosy gładkie i bardziej podatne na układanie.

Po umyciu szamponem wmasować odpowiednią ilość odżywki we włosy, pozostawić na 1-3 minuty, a następnie spłukać. Zaleca się stosować z mgiełką nawilżającą Green Tea Regulate Hair Mist i olejkiem wygładzającym łuski włosa.

Pojemność: 250 ml

Cena: 114 zł

O'right - Recoffee Caffeine - wzmacniający szampon i odżywka

Materiały prasowe O’right

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony