Nuxe – NUXURIANCE® ULTRA

Nuxe – NUXURIANCE® ULTRA

Luksusowy krem do ciała o globalnym działaniu przeciwstarzeniowym.

Nuxe Body krem ujędrniający

Pozwól upiększyć swoje ciało, dzięki innowacji przeciwstarzeniowej zawartej w bogatym kremie korygującym 5 głównych oznak starzenia. NUXE przedstawia innowację w zakresie pielęgnacji skóry ciała, aby nadać skórze „aksamitną miękkość”, wykorzystując do tego rewolucyjną technologię zastosowaną w linii Nuxuriance® Ultra do pielęgnacji twarzy.

Globalna doskonałość przeciwstarzeniowa dzięki Nuxuriance Ultra®…

Stworzone w Laboratoriach marki NUXE, Dwu-Kwiatowe® komórki Nuxuriance Ultra®, stanowią epicentrum zaawansowanej technologii: aktywne cząsteczki kwiatu szafranu zostały zamknięte w formie kapsułek w komórkach bugenwilli, aby wzmacniać ich regeneracyjne działanie.

Botaniczny ekstrakt z kwiatów szafranu to wyjątkowo bogate źródło polisacharydów i polifenoli, które inkubuje się przez 12 do 48 godzin w ściśle określonych warunkach z komórkami roślinnymi bugenwilli. Komórki te są doskonale biokompatybilne, a także posiadają niezwykle wysoką zawartość pierwiastków aktywnych (21 aminokwasów, 14 kwasów tłuszczowych, 6 witamin, 9 pierwiastków śladowych, białek, lipidów i cukrów).

Od leków oczekujemy precyzyjnego działania tam, gdzie jest to potrzebne. Równie ważny jest ich długotrwały efekt. Opracowane w laboratorium NUXE komórki Dwu-Kwiatowe® funkcjonują w analogiczny sposób: testy naukowe potwierdzają, że działają w warstwie podstawnej naskórka, dokładnie w miejscu, gdzie zachodzą procesy regeneracyjne, przez 12 godzin stopniowo uwalniając substancje aktywne.

Komórki Dwu-Kwiatowe® połączone są z kwasem mikro-hialuronowym uzyskanym w procesie biotechnologicznym.
Ten niskocząsteczkowy kwas zwiększa proliferację fibroblastów o 25%, wzmacniając dzięki temu działanie
regenerujące.

… w połączeniu z kompleksową dbałością o skórę

Wybrany przez NUXE ekstrakt z żyta, pozwala w pełni poprawić jędrność skóry poprzez poprawę właściwości kurczliwości fibroblastów (1). Bogactwo masła shea intensywnie odżywia suchą skórę i zapewnia jej nieporównywalny komfort.

Otul swoje ciało luksusem…

Czas stanie w miejscu, gdy tylko zdejmiesz wieczko tego słoika i dotkniesz zmysłowo bogatego kremu, który zapewnia intensywny efekt odżywienia Twojej skóry. Przyjemność, jaką daje aplikacja kosmetyku w uzależniającej słodyczy charakterystycznego zapachu linii Nuxuriance Ultra® . Ta bogata konsystencja pozostawia kobiecą woń nut kwiatowych i “aksamitnie miękką skórę”, bez uczucia lepkości.

ZOBACZ: KLAPP – SKIN NATURAL ALOE VERA CREAM

NUXE - NUXURIANCE® ULTRA

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony