Nowość od Moroccanoil: fioletowy szampon do blondów

Nowość od Moroccanoil: fioletowy szampon do blondów

Nowość od Moroccanoil: fioletowy szampon do blondów

Moroccanoil wprowadza na rynek nowość – Fioletowy Szampon Blonde Perfecting do włosów farbowanych na blond, rozjaśnianych lub siwych.

Produkt zaprojektowany został z myślą zarówno o blondynkach, jak i brunetkach, które zmagają się z niechcianymi, ciepłymi tonami. Po uzyskaniu blond włosów istnieje ryzyko, że z czasem zaczną być widoczne ciepłe, żółte tony. Tak samo po rozjaśnieniu ciemnej podstawy mogą pojawiać się pomarańczowe tony. Nawet naturalne siwe włosy mają tendencję do żółknięcia, na co wpływa zanieczyszczenie powietrza, czynniki środowiskowe i niektóre leki. Fioletowy Szampon Blonde Perfecting to szampon korygujący kolor, który delikatnie oczyszcza włosy, jednocześnie wprowadzając fioletowe pigmenty redukujące żółte i pomarańczowe tony. Efekt: niepożądane odcienie zostają zneutralizowane, a odświeżony kolor powraca do swojej pierwotnej postaci. Szampon zawiera technologię ArganID™, dzięki której dodatnio naładowane mikrocząsteczki są przyciągane przez ujemnie naładowane włókna włosów, umożliwiając wniknięcie oleju arganowego głęboko do trzonu włosa. Fioletowy Szampon Blonde Perfecting nie posiada w swoim składzie siarczanów, dzięki czemu jest bezpieczny dla włosów i skóry głowy (podobnie jak wszystkie inne szampony Moroccanoil). Produkt neutralizuje ciepłe i rude tony już po pierwszym zastosowaniu, a dzięki opatentowanej technologii ArganID™ włosy stają się zdrowsze i bardziej lśniące.

 Technologia ArganID™

Rewolucyjna technologia opracowana przez Moroccanoil sprawia, że dodatnio naładowane mikrocząsteczki są przyciągane przez ujemnie naładowane włókna włosów, co umożliwia wniknięcie bogatego w antyoksydanty oleju arganowego głęboko do trzonu włosa.

Najważniejsze cechy Fioletowego Szamponu Blonde Perfecting

  • do włosów blond, rozjaśnionych lub siwych
  • neutralizuje ciepłe i rude tony
  • technologia ArganID™ pomaga odbudować i uszczelnić łuskę włosa
  • profesjonalna formuła wzmacniająca
  • nie zawiera siarczanów

Główne składniki

  • ArganID™: dodatnio naładowane mikrocząsteczki są przyciągane przez ujemnie naładowane włókna włosów, umożliwiając wniknięcie oleju arganowego do trzonu włosa, jego odbudowę oraz domknięcie łuski
  • fioletowe pigmenty: poprawiają ton włosów, wzmacniają głębię i wielowymiarowość koloru oraz zapewniają naturalny połysk. Bogate, opalizujące pigmenty mają satynowy połysk i doskonałe właściwości kryjące

Sposób użycia

Wmasuj w mokre włosy i skórę głowy. Pozostaw na 3-5 minut. Spłucz obficie. Następnie zastosuj swoją ulubioną odżywkę Moroccanoil.

Fioletowy Szampon Blonde Perfecting to kolejny produkt Moroccanoil do pielęgnacji koloru. Pierwszą serią chroniącą kolor był Color Complete oraz profesjonalny zabieg ochrony koloru ChromaTech.

Moroccanoil Fioletowy Szampon Blonde Perfecting / Blonde Perfecting Purple Shampoo

Sugerowana cena sprzedaży: 100 zł / 200 ml

Produkt pojawi się w salonach fryzjerskich w połowie lipca 2020 roku.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Moroccanoil

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony