Miu Miu Twist

Miu Miu Twist

Powieść nie kończy się na pierwszym rozdziale, a melodramat po jednej scenie. Planeta także nie zatrzymuje biegu po jednym okrążeniu na orbicie. Podobnie dzieje się z opowieścią Miu Miu Twist, która musi nadal trwać, by zaskakiwać wieloma zwrotami akcji. Historia rozpoczęła się Wodą Perfumowaną Miu Miu Twist, w której doszło do fascynującej kolizji składników klasycznych z zaskakująco nowatorskimi. Dziś mamy jej kontynuację w postaci Wody Toaletowej Miu Miu Twist. Ukazując lżejsze oblicze oryginalnej kompozycji, najnowszy zapach Miu Miu wydaje się równie dynamiczny jak pierwszy, obdarzony niespotykaną świeżością.

Miu Miu Twist

Wraz z nowym zapachem – Wodą Toaletową Miu Miu Twist – powraca twarz Miu Miu Twist: Elle Fanning. Widzimy jej pogoń za marzeniami – pragnie zostać gwiazdą filmową i wciela się w role wielu różnych postaci: raz jest szczera i obdarzona podniecającą energią, to znów żądna przygód jako badaczka nieznanego; innym razem jest idolem z doskonałym wyczuciem komediowym, lub też zmysłową postacią tragiczną, która nie ma nic do stracenia. Śledząc podróż tej wschodzącej gwiazdy, podglądamy za kulisami mechanizmy show-biznesu i dostrzegamy, jak wielką trzeba mieć charyzmę, by stać się ikoną kina.

Oryginalna kompozycja Miu Miu Twist jest w pełni współczesna i beztroska, podobnie jak charakterystyczna, niekonwencjonalna estetyka marki Miu Miu. Dzięki temu zapach jest niepowtarzalny. Bardziej zwiewna i świeża Woda Toaletowa Miu Miu Twist prezentuje się uwodzicielsko i pozostawia wrażenie, które rozwija się słodko w miarę upływu czasu. Kreatorka Daniela Andrier i projektantka Miuccia Prada stworzyły nowy zapach jako odświeżającą wersję czegoś zaskakującego i zarazem znajomego. Kompozycja otwiera się euforyczną, lecz wietrzną nutą głowy (mandarynka i kwiat jabłoni). Za sprawą akordu białej ambry w sercu kompozycji jej nowa nuta wznosi się w przestrzeń spiralnym ruchem jak gwiazda prześlizgująca się po niebie o zmierzchu. Nutę głębi określa bogate, lecz delikatne drewno cedrowe, które łagodzi słodsze nuty bobu tonka.

Flakon stanowi kolejne zmodyfikowane ujęcie charakterystycznej pikowanej powierzchni Miu Miu.  Design łączy w sobie teatralne elementy starodawnego buduaru z przepychem szkła o fakturze ćwieków oraz nowoczesnymi ostrymi krawędziami. Wszystkie elementy spina kołnierz ze złotą pieczęcią logo, który osadzono pod pastelowo-różowym korkiem o zachwycająco uwydatnionych proporcjach.

Miu Miu Twist. Nowa woda toaletowa dla kobiet na lato 2020

MIU MIU TWIST będzie dostępne w perfumeriach SEPHORA od marca 2020.

MIU MIU TWIST edt 30 ml | 235,00 zł

MIU MIU TWIST edt 50 ml | 325,00 zł

MIU MIU TWIST edt 100 ml | 439,00 zł

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Miu Miu

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony