MAC COSMETICS – EYE BROWS STYLER

MAC COSMETICS – EYE BROWS STYLER

Sztuka stylizacji brwi zyskuje nowy wymiar. Postaw swoje brwi na nogi dzięki innowacyjnym kosmetykom od marki M?A?C COSMETICS!

ZOBACZ: MAC ogłasza globalny dzień mgiełki FIX+

Eye Brow Styler

Eye Brow Styler to produkt do podkreślania brwi, który sam się uruchamia i temperuje. Wzbogacono go o zaktualizowaną, wodoodporną formułę i pędzelek. Doskonały kształt oraz nadzwyczajna precyzja koloru w jednej, dynamicznej, wyjątkowo cienkiej kredce, która doskonale imituje włoski brwi, dbając o ich idealny wygląd. Eye Brow Styler jest niczym pióro, którym wyrysujesz perfekcyjny łuk brwiowy. Dodatkowy atut – nie wymaga temperowania.

Shape & Shade Brow Tint

Shape & Shade Brow Tint to uniwersalne, innowacyjne narzędzie do koloryzacji brwi, nadawania im objętości oraz zapewniania trwałości makijażu. Z jednej strony aplikatora znajduje się płynna konturówka do brwi, która wypełnia ubytki włosków naturalnym kolorem o stopniowalnym poziomie krycia, a po drugiej stronie gąbka, która dokonuje dokładnej aplikacji koloryzującego pudru, cieniując i utrzymując całą brew na miejscu na długie godziny.

Kolekcja dostępna w salonach M?A?C Cosmetics, wybranych perfumeriach Douglas oraz na stronie maccosmetics.pl

ZOBACZ: Gorące nowości od MAC – SUPERNATURAL DAZZLE i LIQUIDLAST

Materiały Prasowe MAC COsmetics

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony