L’Homme Lacoste Timeless & Lacoste Pour Femme Timeless

L’Homme Lacoste Timeless & Lacoste Pour Femme Timeless

L’Homme Lacoste Timeless & Lacoste Pour Femme Timeless

Czas zastygł w miejscu, zawieszony między jawą a snem w jednej decydującej chwili, która zdaje się trwać wiecznie.

Ponadczasowy – wieczny

Ciepłe światło spowija miasto jak ze snu. Trotuar jest pełen ludzi, ale jedna kobieta wyróżnia się z tłumu smukłą sylwetką i swobodną elegancją. Pewny siebie, charyzmatyczny mężczyzna przecina jej drogę. Dostrzegają się nawzajem, nie zatrzymują się jednak …

Każde z nich idzie dalej, lecz ich wzajemne zauroczenie nadal trwa. O dziwo, wciąż rozpamiętują to spotkanie, jakby czas się zatrzymał. Wymieniają spojrzenia, ich ramiona się ocierają, oboje są pod wrażeniem. Co zrobią z tym magnetycznym zauroczeniem? Uśmiechną się do siebie? Będą się uwodzić? A może pójdą dalej na spotkanie innej przyszłości… Ich historia pozostaje niedokończona, zawieszona w chwili, której nigdy nie zapomną.

To odwieczne spotkanie mężczyzny i kobiety odzwierciedlono nowym duetem zapachów Timeless – dla Niego i dla Niej.

Dwa zapachy o silnych charakterach, zbieżne w dążeniu do osiągnięcia ponadczasowej elegancji, tak charakterystycznej dla marki Lacoste. Dzięki swym zaskakującym akordom L’Homme Lacoste Timeless stanowi swobodną interpretację świeżości. Jego alter ego – Lacoste Pour Femme Timeless – to wyrafinowany drzewno-kwiatowy zapach o zmysłowym obliczu. Każdy z tych nowych zapachów odzwierciedla na swój własny sposób intensywność chwili, aby utrwalić ją po wsze czasy.

L’Homme Lacoste Timeless

Czy jest w męskim zapachu coś bardziej ponadczasowego niż świeżość? Takie było podejście kreatora zapachu Michela Girarda, kiedy tworzył L’Homme Timeless. „Moim celem była analiza różnych sposobów wyrażania świeżości w męskich zapachach. Pomysł stworzenia zaskakującej kompozycji korzennych eksplozji i owocowych zielonych nut doprowadził mnie do uzyskania tej kontrastowej świeżości: bardziej zaskakującej, bardziej intensywnej i czemu by nie … Timeless (ponadczasowej).

W tym aromatyczno-drzewnym, korzennym zapachu zaskakuje spotkanie dwóch nowych nut, które wzbogacają i intensyfikują legendarne oblicze L’Homme Lacoste: subtelna nuta herbaty stanowi akcent świeżości dla owocowego rabarbaru. Na posłaniu z wanilii, drewna cedrowego i akigalawood (ekskluzywny składnik domu perfumiarskiego Givaudan) oraz ambry i piżma, kardamon podkreśla korzenne odcienie pieprzu i imbiru, tworząc harmonijny bukiet.

Dzięki swej innowacyjnej olfaktorycznej strukturze L’Homme Timeless, zamknięty w przejrzystym szarym flakonie z granatowym obramowaniem, stanowi współczesną interpretację oryginalnej kompozycji L’Homme Lacoste, stworzonej przez Michela Girarda.

Nuty głowy: bergamotka, kardamon, rabarbar

Nuty serca: imbir, czarny pieprz, jaśmin, migdał

Nuty głębi: wanilia, drewno cedrowe, akigalawood, ambra, pizmo.

Lacoste Pour Femme Timeless

Elegancki, opływowy, przejrzysty  flakon Lacoste Pour Femme Timeless zawiera promienny, wyrafinowany zapach, który podkreśla kody odwiecznej kobiecości.

Naturalnie elegancka wersja skłania się ku zmysłowości, która flirtuje z uwodzeniem.

Kreator zapachu – Olivier Cresp – połączył w nim dwie formy esencji różanej.

Jego zamysłem było uatrakcyjnienie oryginalnej kompozycji nowym kwiatowym aspektem, który ukazuje w zapachu aromat mandarynki.

Biały bukiet jaśminu i gardenii wita nowego przybysza: absolut kwiatu pomarańczy, który przenika zapach jasnymi, świeżymi, zielonymi nutami. Paczula flirtuje z urzekającym kadzidłem, aby dodać jeszcze więcej zmysłowego ciepła nucie sandałowca, który stanowi atrybut Lacoste pour Femme.

Nuty głowy: esencja różana, esencja róży bułgarskiej, mandarynka

Nuty serca: kwiat pomarańczy, jaśmin wielkolistny, gardenia

Nuty głębi: sandałowiec, kadzidło, paczula

Gama i ceny:

Lacoste Pour Femme Timeless EDP 30 ml. Cena: 199 zł

Lacoste Pour Femme Timeless EDP 50 ml. Cena: 279 zł

Lacoste Pour Femme Timeless EDP 90 ml. Cena: 375 zł

L’Homme Lacoste Timeless EDT 50 ml. Cena: 255 zł

L’Homme Lacoste Timeless EDT 100 ml. Cena: 349 zł

ZOBACZ WIĘCEJ:

Materiały prasowe Lacoste

Zobacz również

Zostaw komentarz

Zostaw komentarz Twój adres e-mail nie zostanie ujawniony